Meble Tiziano(12 produktów)

Meble Tiziano

Meble Tiziano to połączenie faktury imitującej naturalne drzewo z połyskującymi frontami w kolorze beżowym. Całość prezentuje się z nutą nowoczesności przy zachowaniu przytulności dzięki elementom w kolorze drewna.

Dodatkowym elementem dekoracyjnym mebli są oryginalne uchwyty oraz oświetlenie LED w wybranych meblach. Dzięki oświetleniu wyeksponujesz ulubione przedmioty.

Urządzając z kolekcją Tiziano salon lub jadalnię, możesz wykorzystać gotowy zestaw mebli lub skomponować własny z pojedynczych elementów. Wśród nich znajdują się m.in.:

- Szafki RTV o zróżnicowanej wielkości. Posiadają one nie tylko półki na dekoder telewizyjny, ale również przydatne szuflady.

- Komody wyposażone w szafki. Dzięki nim zyskasz sporo miejsca do przechowywania niezbędnych w domu przedmiotów lub dokumentów.

- W ofercie dostępne są również dwie witryny. Pierwsza z nich jest wysoka i węższa. Jej górna część jest przeszklona, a dolna tworzy miejsce do przechowywania mniej ekspozycyjnych przedmiotów. Druga, dostępna w ofercie witryna jest szersza i posiada naprzemienne strefy przeszklone oraz zabudowane.

- Rozkładany stół to obowiązkowa pozycja w jadalni. Stół swoją konstrukcję opiera na prostokątnej nodze, która zapewnia mu stabilność.

Zobacz też

  1. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Przytulny salon - inspiracja

    Ostatnie komentarze klientów: