Meble Yoop(18 produktów)

Meble Yoop

Meble systemowe Yoop to zasobna propozycja wyposażenia salonu i pokoju młodzieżowego przygotowana przez producenta mebli Forte. Utrzymane w kolorystyce zbliżonej do naturalnego drewna meble mają fronty ozdobione wstawką w kontrastującym. Efekt naturalności korzystnie podbijają obłe uchwyty.

W linii mebli dostępne są zarówno komody w różnych rozmiarach i kształtach, witryny z wyodrębnionym miejscem na ekspozycję dekoracji, jak i szafka RTV. Kolekcja Yoop to także sprytne przechowywanie, które zapewniają obszerne szafy. W tym szafa dwudrzwiowa, trzy- a nawet czterodrzwiowa oraz szafa narożna. Wnętrze każdej z szaf wydzielone zostało na strefy przechowywania z wydzieloną sekcją na odzież złożoną w kostkę i zawieszoną na wieszakach.
W linii mebli pokojowych nie zabrakło także dodatków takich jak regał na książki i stolik konferencyjny, półki wiszące, a także szafka nocna i biurko dla młodego ucznia.

Meble pokojowe wykonane zostały z odpornej na uszkodzenia i rysy płyty laminowanej, dzięki czemu przez długi czas będą cieszyć nienagannym wyglądem.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.

    Ostatnie komentarze klientów: