Meble młodzieżowe Yoop(18 produktów)

Meble młodzieżowe Yoop

Gama naszych mebli młodzieżowych Yoop to propozycja mebli o wybarwieniu w kolorze naturalnego drewna. Dąb sonoma połączono z kolorem szarym, daje to ponadczasowy projekt, łącząc ze sobą nowoczesność i klasykę. Niebanalnego wyglądu nadają srebrne, zaokrąglone uchwyty. Ponadto zaokrąglone krawędzie korpusów i blatów nadają również charakteru.

Praktyczną stroną kolekcji jest wyposażenie go w dużą ilość szuflad. Zarówno biurko, jak i komody i szafki mają szuflady, które są podstawą do utrzymania porządku. Znajdą tam miejsce przybory szkolne, akcesoria i ubrania. Mały pokój młodzieżowy nie będzie problemem dzięki modułowemu systemowi, który sprawi, że można zastosować indywidualne ustawienie mebli nawet w małym pokoju. Z pomocą przyjdzie także przestronna szafa narożna, która pomieści wiele ubrań i zajmie mało powierzchni. Przewidziano również miejsce na ekspozycje swojej kolekcji książek czy trofeów.

Trwałość mebli zostanie zachowana poprzez dobrej jakości płycie laminowanej oraz zabezpieczeniu obrzeży okleiną PCV, które są odporniejsze na uszkodzenia. Przez co meble przetrwają wiele lat. Meble młodzieżowe Yoop są doskonałym miejscem do nauki, odpoczynku i rozwijania swoich pasji dla nastolatka.

Ostatnie komentarze klientów: