×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Vista

(10 produktów)

Sypialnia Vista

Uniwersalizm i ponadczasowość to nieoceniona zaleta mebli, szczególnie tych do sypialni. Jeśli szukasz właśnie takiego rozwiązania, zapoznaj się z ofertą mebli Vista. Sypialnia została zaprojektowana w myśl prostych form, zawsze modnych kolorów oraz delikatnych i nienarzucających się zdobień. W ofercie mebli Vista dominują szafy przesuwne, które cieszą się ogromną popularnością! Szafy posiadają przemyślany system półek i drążków na wieszaki, a w większy modelach występują również szuflady. Możesz również wybrać szafę narożną z przestronnym wnętrzem i pojemnymi półkami. Każda szafa posiada lustro na drzwiach przesuwnych oraz dekoracyjne listwy w kolorze ALU.

Obowiązkową pozycją każdej sypialni jest łóżko. W linii Vista łóżko posiada bardzo prostą formie i opiera się na klasycznych nóżkach. W nawiązaniu do pozostałych elementów z kolekcji, na wezgłowiu znajduje się dekor w kolorze Alu. Meble do sypialni Vista obejmują również szafki nocne oraz komodę. Dużym atutem tych mebli jest system PUSH TO OPEN, który otwiera meble za pomocą przyciśnięcia zewnętrznego frontu.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem
  2. Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.
  3. Sypialnia na poddaszu.

    Ostatnie komentarze klientów: