Wybierz parametry:

Cena

135 zł - 705 zł

Szerokość

35 - 70

Wysokość

25 - 60

Głębokość

30 - 50

Szafki nocne

szafki,szafki nocne,szafki sypialniane

Szafki nocne (36 produktów)

Szafki nocne

Podręczna szafka nocna stojąca przy łóżku to niezbędnik w każdej sypialni. Przydaje się zwłaszcza przed pójściem spać, gdzie można położyć mniejsze przedmioty: szklankę wody, czy telefon, które będą w zasięgu ręki.

Oferujemy Państwu najbardziej praktyczne meble sypialniane w wielu stylach i wersjach kolorystycznych: od klasycznych w naturalnej barwie drewna po nowoczesne w lśniącej bieli.

Z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać odpowiednią małą komodę do pokoju sypialnianego.Szafki nocne dla dwoje

W celu zakupu dobrze dobranych szafek nocnych, należy podać kolor i charakterystyczne elementy pozostałych mebli, które mamy w sypialni. Przy łóżku małżeńskim małe komody zazwyczaj stawia się po obu stronach łóżka, tak, aby każdy z małżonków mógł z niej swobodnie korzystać. Najbardziej praktyczne okazują się stoliki z pojemnymi szufladami, bądź z jedną półką i szufladą.

W pokojach hotelowych przy łożach dla dwoje umieszcza się stoliki, na których stoją lampki nocne, a czasem telefon z numerem do recepcji. Wszystko w celu zapewnieniu gościom najwyższej jakości wygody.Szafki nocne – praktyczne zastosowanie

Stoliki przy łóżku mają wiele zastosowań, ułatwiają funkcjonowanie w sypialni. Można w nich schować wiele niezbędnych rzeczy. Kobiety pomieszczą w nich kosmetyki stosowane przez snem, a także ulubioną książkę czytaną przy nocnej lampce. Podczas złego samopoczucia szafka nocna posłuży za miejsce, na którym stabilnie będzie stać szklanka z wodą i lekarstwa.

W sytuacji, gdy mniejsze części naszej garderoby nie mieszczą się w szafie do sypialni, można je schować w szafce nocnej. Stolik na mniejszej powierzchni zastąpi pełnowymiarową komodę.

Dzięki lekkiej konstrukcji łatwo ją przenieść, co oznacza, że przemeblowanie nie będzie wymagało dużego nakładu siły.Podsumowanie

Szafki nocne są dodatkowym miejscem do przechowywania mniejszych rzeczy osobistych. Dobrym rozwiązaniem jest wyposażyć sypialnię o ten niezwykle użytkowy, drobny mebel. Praktycznych mebli nigdy za wiele.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szafek nocnych.

Ostatnie komentarze klientów: