Meble młodzieżowe Bumerang(22 produktów)

Meble młodzieżowe Bumerang

Stwórz idealne miejsce dla Twojego dziecka do nauki, odpoczynku i zabawy. Meble młodzieżowe Bumerang jest skomponowany wielofunkcyjnie, gdzie nastolatek ma wszystko czego potrzebuje. Nawet na małym metrażu może mieć kompleksowe meble bez zamartwiania się o brak miejsca. Półkotapczan z tej serii to nie tylko łóżko do pokoju młodzieżowego, ale także szafki i półki. Jeśli zależy Ci na oszczędności miejsca łóżko w szafie będzie idealnym rozwiązaniem.

Różnorodna oferta elementów mebli młodzieżowych Bumerang pozwala dostosować meble do potrzeb nastolatka. Szczególną ich cechą są pojemne i praktyczne szafy narożne, które są funkcjonalne jak garderoba, jednak nie zajmują tyle miejsca. Nastolatek może wejść do takiej szafy i łatwo odnaleźć daną rzecz. Szafa podzielona jest na strefę na rzeczy wiszące i półki oraz strefę odpoczynku. Wyposażenie łóżka w pojemnik na pościel oraz półki w bocznej ścianie zwiększa powierzchnię przechowywania i pozwoli zachować porządek.

Meble młodzieżowe Bumerang mogą posłużyć jako meble młodzieżowe jak i dziecięce. Szara baza kolorystyczna jest dobrym tłem na energetyczne barwy uchwytów, które dobierzesz w zależności od gustu nastolatka czy koloru ściany. Niebanalne wzory frontu nie pozwolą się nudzić. Ponadto możliwość zakupienia barierki do łóżka zapewni bezpieczeństwo młodszemu dziecku. Odtąd zagospodarowanie powierzchni będzie dziecinnie proste, dzięki gamie szafek, półek, biurek, łóżek oraz szaf na narożnych.

Ostatnie komentarze klientów: