×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Emma

(19 produktów)

Meble młodzieżowe Emma

Meble młodzieżowe o wybarwieniu jasnego drewna to naturalne piękno. Wnętrze urządzone za pomocą kolekcji Emma nabierze przytulnego charakteru, które wprowadzają sielski klimat w pokoju nastolatka. Drewno to nie tylko styl klasyczny i rustykalny, ale dzięki odpowiedniej formie ma nowoczesny wydźwięk.

Pokój młodzieżowy wyposażony w meble o wybarwieniu jasnego drewna jest rozświetlony i przytulny. Kolekcja Emma posiada w ofercie meble niezbędne w pokoju młodzieżowym. W łatwy sposób stworzyć miejsce do nauki, odpoczynku i przechowywania. System modułowy umożliwia dowolną konfigurację według potrzeb nastolatka. Szeroka oferta takich mebli jak komody, szafki RTV, szafy, ławy, regały i łóżka to sprawdzony sposób na funkcjonalnie umeblowany pokój. Łóżka młodzieżowe jedno- lub dwuosobowe, bieliźniarka, lustra i ławy to rozwiązanie w pokoju w dorosłym życiu. Ponadczasowy design będzie gwarancją dobrego smaku nawet po latach. Dziewczyny docenią toaletkę, która jest marzeniem każdej kobiety.

Czas dorastania zdominowany jest przez naukę, dlatego tak ważnym jest schludnie i praktycznie zorganizowane miejsce wokół stanowiska pracy w pokoju młodzieżowym. Odpowiednia ilość półek i szafek pozwoli przechowywać wszystkie książki, podręczniki i przybory.

Ostatnie komentarze klientów: