×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Brisk

(9 produktów)

Meble Brisk

Meble Brisk to odpowiedź na potrzeby wymagającej młodzieży, która potrzebuje dużo miejsca do przechowywania szkolnych akcesoriów oraz oczekuje nowoczesnego wyglądu mebli, które nie będą dziecinne.

Dorastanie to trudny okres dla dziecka, musi ono zachować balans między dzieciństwem, a dorosłością. Dobrze urządzony pokój z pewnością pomoże mu zachować równowagę.

Meble młodzieżowe Brisk zostały wykonane w stonowanych oraz neutralnych kolorach, stanowiąc doskonałą bazą do każdego koloru ścian i dodatków. Drugim atutem kolekcji jest ciekawa i nowoczesna forma. Meble nie posiadają tradycyjnych uchwytów – zastępują je oryginalne wycięcia.

Meble do pokoju młodzieżowego Brisk posiadają takie pozycje jak:

- długie biurko z szerokim i wygodnym do nauki blatem. Dodatkowo biurko posiada szuflady.

- regał z otwartymi półkami, który sprawdzi się do przechowywania książek czy eksponowania szkolnych dyplomów.

- komody, która posiada szafkę oraz dwie szuflady.

- szafa na ubrania. Do wyboru są dwa modele szaf. Pierwsza z nich, to model tradycyjny – dwudrzwiowy. Druga opcja to szafa narożna. Dodatkowo można dobrać bieliźniarkę.

- w pokoju nie może zabraknąć łóżka. Model Brisk posiada pojemnik, który sprawdzi się do przechowywania pościeli lub zabawek.

Zobacz też

  1. Funkcjonalny pokój nastolatka. Inspiracja.
  2. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  3. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju

    Ostatnie komentarze klientów: