Meble młodzieżowe Brisk

Meble młodzieżowe Brisk (9 produktów)

Każdy rodzic wie jak trudno nastolatkowi zachować porządek w swoim pokoju. Sprytne systemy przechowywania, od regału po szaf narożnej, szuflady w łóżkach, szafkach sprawią, że nastolatek nie będzie... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Odporne na zarysowania i wilgoćNowoczesny wyglądUniwersalna kolorystyka

Meble młodzieżowe Brisk(9 produktów)

Półka Brisk BS02

133 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Regał otwarty Brisk BS03

421 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Bieliźniarka Brisk BS04

518 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Szafa młodzieżowa 80 Brisk BS05

673 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Komoda Brisk BS06

414 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Szafa narożna Brisk BS07

820 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble młodzieżowe Brisk

3 245 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Meble młodzieżowe Brisk

Każdy rodzic wie jak trudno nastolatkowi zachować porządek w swoim pokoju. Sprytne systemy przechowywania, od regału po szaf narożnej, szuflady w łóżkach, szafkach sprawią, że nastolatek nie będzie miał usprawiedliwienia dla bałaganu. Meble młodzieżowe Emma to kolekcja stworzona dla nastolatków oraz ich rodziców.

Podstawą w pokoju młodzieżowym jest pozbycie się dziecinnych elementów oraz nie narzucanie nastolatkowi swoich pomysłów. Jednak dzięki kolekcji Brisk, nie musisz martwić się o zmienne gusta twojej pociechy. Neutralne barwy sprawiły, że są dobrą bazą do ciekawej aranżacji. Aby nadać indywidualny charakter użyj ciekawych akcesoriów takich, jak pościel, obrazy, dywan czy kolor ściany.

Meble do pokoju młodzieżowego to oczywiście funkcja przechowywania. Pojemna szafa narożna to must have w pokoju nastolatka. Zajmuje małą powierzchnie nie tracąc przy tym nic na pojemności. Nawet jeśli ogranicza Cię mały metraż, nie musisz się odtąd martwić. Ponadto możliwość dokupienia dodatkowych segmentów pozwala dopasować ją do potrzeb. Kolekcja mebli Brisk to kompleksowy zestaw, w którym nastolatek ma zapewnione miejsce zarówno na naukę, odpoczynek. Szerokie biurko, praktyczne szuflady oraz niebanalne wkomponowane uchwyty sprawią, że ten pokój będzie jego wymarzonym azylem.

Ostatnie komentarze klientów: