Filtry

Cena

210 zł - 4080 zł

Szerokość

55 cm - 165 cm

Wysokość

70 cm - 80 cm

Głębokość

80 cm - 95 cm

Stoły

stół do jadalni,stół kuchenny,stół do kuchni,stół rozkładany,zestaw stół z krzesłami

Stoły (70 produktów)

Stoły

Stół to istotny element w każdej kuchni. Stanowi miejsce codziennych posiłków z rodziną, a także spotkań rodzinnych i towarzyskich. Zazwyczaj zajmuje on centralne miejsce i jest głównym elementem aranżacji. Dlatego bardzo ważne jest, by tworzył spójną całość z meblami kuchennymi. Zapewni to ład i harmonię w całym pomieszczeniu, a także sprawi, że funkcjonalność kuchni zdecydowanie się zwiększy.

Wielkość stołu to niesamowicie istotna sprawa. Często jest on wkomponowany w aranżację i w każdym domu lub mieszkaniu przeznaczona jest na niego inna powierzchnia. Dlatego oferowane przez nas stoły to doskonała propozycja, która pozwoli na dopasowanie do każdej powierzchni. Posiadamy stoły w wielu wymiarach. Znakomitą propozycją do każdego wnętrza są stoły rozkładane, które na co dzień, swoim małym wymiarem służą domownikom do spożywania posiłków, a gdy nastąpi potrzeba jego powierzchnia się zwiększa i pomieści dodatkowe osoby. 

Nasze stoły zaprojektowane zostały w wielu stylach. Oferujemy klasykę i prostotę, która idealnie spisze się w każdym wnętrzu, a także stoły o bardziej finezyjnym kształcie, które nadają niesamowitego charakteru każdej kuchni czy też jadalni. Oferowane przez nas kolory stołów pozwalają na idealne dopasowanie do posiadanych już mebli.

Zobacz też

  1. 10 nieznanych faktów o krzesłach
  2. Jak wybrać idealny zestaw do jadalni?

Ostatnie komentarze klientów: