×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Rester

(15 produktów)

Meble młodzieżowe Rester

Meble do pokoju młodzieżowego Rester to propozycja dla nastolatków o nieszablonowym myśleniu. Styl eklektyczny to połączenie stylu nowoczesnego z rustykalną nutką. Wypadkowa stonowanego popielu oraz białego dębu craft o widocznym usłojeniu, została przełamana energetycznym kolorem uchwytów. Pokój młodzieżowy w tym stylu jest dobrym rozwiązaniem z uwagi na różną aranżację na przestrzeni czasu. Ostrożne zebrane elementy o różnej teksturze, kolorze i wzorze, zestawione ze sobą, dają niesamowity efekt. Taka stylistyka mebli młodzieżowych pozwala nastolatkowi wyrazić siebie poprzez wystrój wnętrza.

Poza kontrastowymi zestawieniami faktur i kolorów, meble młodzieżowe Rester to również funkcjonalność. Pojemne i przestronne szafy, regały, biurka to gwarancja dobrej organizacji oraz pomoc w utrzymaniu porządku w pokoju. Nawet łóżko zostało wyposażone w 2 szuflady, które mogą służyć jako pojemnik na pościel, rzeczy i akcesoria. Ochrona obrzeży mebli przed uszkodzeniami jest zapewniona dzięki okleinie PCV.

Ostatnie komentarze klientów: