łóżko tapicerowane,łóżko do sypialni,łóżka do sypialni

Łóżka tapicerowane(85 produktów)

na stronę

Łóżko z szufladami Modena

2 009 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko małżeńskie Molano

2 115 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko do sypialni Sabrina

2 459 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko tapicerowane Marko

839 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Łóżko sypialniane Curtiss

1 709 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko małżeńskie Modena 2

1 798 zł 2 115 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko tapicerowane Evora

2 234 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko sypialniane Convair

1 709 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko sypialniane Wiko

1 624 zł 1 709 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko tapicerowane Siebel

1 544 zł 1 625 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko sypialniane Airo

1 624 zł 1 709 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko sypialniane Farman

2 115 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko kontynentalne Narcyz

1 499 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżko kontynentalne Rdest

1 499 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Łóżka tapicerowane

Łóżko tapicerowane, czyli odpowiednio zaprojektowany mebel, stanowiący główny element wyposażenia sypialni. Starannie dobrane łóżko tapicerowane jest jednym z czynników wpływających na zdrowy sen. Szczególną uwagę w tego typu łóżkach, przykuwają tapicerowane zagłówki. Oprócz godnego podziwu designu, posiadają praktyczne funkcje, między innymi zabezpieczają poduszki przed niechcianym przemieszczaniem. Jeżeli lubicie, przed snem, w łóżku, czytać książki lub odpoczywać z laptopem na kolanach to zakochacie się w łóżkach tapicerowanych z zagłówkami. Zapewnią oparcie plecom. W zależności od upodobań dostępne są zagłówki pikowane, gładkie, ze zdobieniami jak również z oświetleniem LED.

Funkcje łóżka tapicerowanego

Najważniejszą funkcją łóżka tapicerowanego jest zapewnienie zdrowego snu. Badania naukowe potwierdzają, że sen oddziałuje na samopoczucie w ciągu dnia. Zatem nieprzespana noc negatywnie wpłynie na funkcjonowanie w dniu następnym. Natomiast wypoczęty organizm, jest gotowy do działania, reaguje szybko i produktywnie. Pamiętajmy o szerokości łóżka, na zbyt wąskim łóżku nie będziemy w stanie wygodnie spać.

Co wyróżnia łóżka tapicerowane ?

Łóżko tapicerowane jest jednym z kilku rodzajów łóżek do sypialni. Wybierając łóżko tapicerowane, zyskujecie oprócz mebla do spania, także ozdobę wnętrza. Cechą wyróżniającą łóżko tapicerowane na tle innych łóżek to niewątpliwie, posiadanie wszystkich elementów pokrytych tapicerką. Ten konkretny typ łóżek ma na celu zwiększenie komfortu użytkowania. Wszystkie elementy łóżka pokryte materiałem, dostarczają miłych w dotyku odczuć.

Rodzaje łóżek tapicerowanych

Przeglądając nasz asortyment, zobaczycie Państwo różne rodzaje łóżek tapicerowanych. Łóżka te, różnią się wyglądem, materiałem jakim zostały obite, oraz przede wszystkim rozmiarem. Ciekawa oferta wzorów oraz nowoczesna kolorystyka współgra z panującymi obecnie trendami. Dodatki w formie ozdobnych nóżek, profilowanych zagłówków, oświetlenia LED, pojemnika na pościel oraz materace i stelaże – to i wiele więcej, można znaleźć w prezentowanej przez nas ofercie.

Zobacz też:

mała sypialnia

Mała sypialnia – Jakie meble wybrać? Zobacz 4 rozwiązania!

Jesteś posiadaczem małej sypialni? Szukasz właściwych mebli? Świetnie! Zajrzyj do tego wpisu, bo to właśnie tu zdradzamy tajniki i podsuwamy praktyczne pomysły aranżacyjne.

Zobacz więcej

łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Potrzebujesz łóżka do sypialni, które będzie nie tylko wygodne, ale i praktyczne? Mamy coś dla Ciebie - łóżko z pojemnikiem bądź szufladami. Zajrzyj do naszego wpisu i dowiedz się więcej.

Zobacz więcej

łóżko kontynentalne

Łóżko kontynentalne - co to takiego?

Stoisz przed trudnym wyborem łóżka do sypialni? Zastanawiasz się, czym tak właściwie jest "łóżko kontynentalne"? W tym wpisie objaśnimy Ci wszystko bardzo dokładnie!

Zobacz więcej

łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania

Nie wiesz jakie wybrać łóżko do sypialni? Zastanawiasz się, czym tak właściwie różni się łóżko drewniane od tapicerowanego? Ten wpis objaśni Ci to bardzo szczegółowo!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: