Meble Toledo(15 produktów)

Meble Toledo

Szukasz mebli do salonu, które nawiązuje do nowoczesnego designu? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Toledo.

Kolekcja Toledo to propozycja od polskiego producenta Helvetia. Jej nowoczesny wygląd przejawia się w kilku aspektach:

1. Kolor i wykończenie. Meble Toledo dostępne są w białej fakturze, wykończonej na wysoki połysk. Białe meble sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe oraz jaśniejsze. Jednak biel mebli została przełamana, wstawkami, które imitują fakturę drewna. Zaakcentowane są słoje oraz sęki.

2. Szklane wstawki. Niektóre komody z kolekcji Toledo oraz witryny, posiadają częściowo przeszklone fronty – tworząc doskonałe miejsce do ekspozycji ulubionych przedmiotów. Ponadto szklana tafla ograniczy przedostawanie się kurzu do wnętrza szafy. Dodatkowo zawartość przeszklonych półek możesz podświetlić oświetleniem LED.

3. Warto również zwrócić uwagę na wykończenie mebli. Górne i dolne krawędzie z przodu mebla zostały delikatnie zaokrąglone.

Wybierając meble do salonu Toledo, dysponujesz również szafką RTV o zróżnicowanej długości, stolikiem kawowym, który posiada szufladę oraz wiszącymi półkami.

Zobacz też

  1. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.
  2. Narożniki – sprawdź jak wybrać najlepsze meble wypoczynkowe.
  3. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

    Ostatnie komentarze klientów: