×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Zumino

(26 produktów)

Meble młodzieżowe Zumino

Jednym z najważniejszych elementów aranżacji pokoju młodzieżowego są odpowiednie meble. Nie zapomnijmy, że pokój młodzieżowy powinien być przede wszystkim funkcjonalny i podatny na częste zmiany aranżacyjne.
Dlatego też meble młodzieżowe powinny być na tyle uniwersalne, by dobrze służyły przez kilka albo nawet przez kilkanaście następnych lat.
Meble młodzieżowe Zumino to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Ich prosta, a zarazem nadzwyczaj funkcjonalna bryła sprawi, że świetnie dopasują się do pokoju małych, jak i tych nieco większych dzieci. Zumino posiadają charakterystyczne, różnokolorowe wstawki na frontach oraz ciekawe uchwyty w postaci kwadratów.
Ich kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że z łatwością dopasujesz je do aranżacji pokoju chłopca, a także dziewczynki.
System Zumino składa się z szaf, regałów, półek, wielofunkcyjnych łóżek, biurek oraz komód.

Zobacz też:

urządź pokój nastolatki

Jak urządzić pokój nastolatki?

Urządzasz pokój nastolatki? Na samą myśl przysparza Cię to o dreszcze? Zajrzyj do naszego wpisu i daj sobie pomóc!

Zobacz więcej

łóżko młodzieżowe

Łóżko młodzieżowe

Spraw swojemu dziecku wygodne łóżko! Nie wiesz jakie wybrać? W tym wpisie dowiesz się wszystkiego!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: