Meble Numinos(27 produktów)

Meble Numinos

Pokój młodzieżowy to prawdziwe wnętrzarskie wyzwanie! Najczęściej w jednym miejscu musi znaleźć się przestrzeń do nauki, do zabawy oraz snu i spotkań ze znajomymi. Bez wątpienia funkcjonalność odgrywa w tym projekcie główną rolę.

Jeśli szukasz rozwiązania to może okazać się nim kolekcja mebli Numinos. Bogata w ponad 20 elementów umożliwia stworzenie funkcjonalnego i dopasowywanego do potrzeb zestawu. Oprócz tego oferuje również gotowe i przemyślane komplety mebli.

Kolekcja dzięki kolorowym wstawkom nabiera młodzieżowego charakteru oraz wprowadza do pomieszczenia więcej energii. Dodatkowo kolekcja posiada kilka innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest biurko młodzieżowe, które zamienia się w łóżko. Jest to doskonałe rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których nie możliwe będzie umieszczenie obu mebli. Innym ciekawym pomysłem jest łóżko z wysuwanym stolikiem nocnym. Gdy nie jest potrzebny, można wsunąć go do wnętrza łóżka i zyskać trochę wolnej przestrzeni.

Ponadto meble młodzieżowe Numinus oferują szafy, w tym praktyczną szafę narożną. W pokoju dziecka nie powinna zabraknąć miejsca do przechowywania książek. W tym celu doskonale sprawdzą się regały. Możesz wybrać regał z otwartymi półkami lub częściowo zamknięty.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu
  2. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje
  3. Funkcjonalny pokój nastolatka.

    Ostatnie komentarze klientów: