Meble Numinos

Meble Numinos (27 produktów)

Pokój młodzieżowy to prawdziwe wnętrzarskie wyzwanie! Najczęściej w jednym miejscu musi znaleźć się przestrzeń do nauki, do zabawy oraz snu i spotkań ze znajomymi. Bez wątpienia funkcjonalność... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Prosty stylKolorowe wstawki Funkcjonalne rozwiązania

Meble Numinos(27 produktów)

Szafa Numinos N1

565 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Regał Numinos N3

522 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Regał Numinos N4

250 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Numinos N6

341 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Półka Numinos N9

140 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Regał Numinos N10

326 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Półka Numinos N12

76 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Regał Numinos N14

175 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Regał Numinos N15

180 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Nadstawka do biurka Numinos N18

116 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble Numinos

Pokój młodzieżowy to prawdziwe wnętrzarskie wyzwanie! Najczęściej w jednym miejscu musi znaleźć się przestrzeń do nauki, do zabawy oraz snu i spotkań ze znajomymi. Bez wątpienia funkcjonalność odgrywa w tym projekcie główną rolę.

Jeśli szukasz rozwiązania to może okazać się nim kolekcja mebli Numinos. Bogata w ponad 20 elementów umożliwia stworzenie funkcjonalnego i dopasowywanego do potrzeb zestawu. Oprócz tego oferuje również gotowe i przemyślane komplety mebli.

Kolekcja dzięki kolorowym wstawkom nabiera młodzieżowego charakteru oraz wprowadza do pomieszczenia więcej energii. Dodatkowo kolekcja posiada kilka innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest biurko młodzieżowe, które zamienia się w łóżko. Jest to doskonałe rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których nie możliwe będzie umieszczenie obu mebli. Innym ciekawym pomysłem jest łóżko z wysuwanym stolikiem nocnym. Gdy nie jest potrzebny, można wsunąć go do wnętrza łóżka i zyskać trochę wolnej przestrzeni.

Ponadto meble młodzieżowe Numinus oferują szafy, w tym praktyczną szafę narożną. W pokoju dziecka nie powinna zabraknąć miejsca do przechowywania książek. W tym celu doskonale sprawdzą się regały. Możesz wybrać regał z otwartymi półkami lub częściowo zamknięty.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu
  2. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje
  3. Funkcjonalny pokój nastolatka.

    Ostatnie komentarze klientów: