Meble Sadro(22 produktów)

Meble Sadro

Salon to miejsce wręcz stworzone do przyjmowania gości, relaksu po ciężkim dniu, czy spędzania czasu z najbliższymi. Dlatego powinniśmy zadbać o to, by przestrzeń ta była urządzona modnie a przede wszystkim wygodnie. Warto więc wybrać meble do salonu Sadro, w których nie brakuje funkcjonalnych brył i praktycznych rozwiązań.
Meble te charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz ponadczasową kolorystyką, która świetnie współgra z dzisiejszymi trendami aranżacyjnymi.
System składa się z pojemnych komód, szaf i regałów, półek, witryn, biurka oraz przydatnego stolika kawowego. To właśnie on idealnie sprawdzi się zarówno podczas spotkania przy kawie w gronie przyjaciół, jak również będzie doskonałym miejscem na odstawienie kubka z herbatą podczas leniwego wieczoru z książką w ręce.
Wszystkie bryły z serii Sadro pasują do siebie pod względem stylu i kolorystyki. Meble te doskonale ocieplą dosłownie każde pomieszczenie i nadadzą im przytulnego klimatu.
Dostępne są w gotowych zestawach bądź w postaci pojedynczych elementów, dzięki którym z łatwością skomponujesz idealny zestaw mebli do salonu!

Zobacz też

  1. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!
  2. Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!
  3. Najczęściej wybierane przez Polaków narożniki

    Ostatnie komentarze klientów: