Szafki pod umywalkę

szafki,umywalka,szafki z umywalką,szafki pod umywalkę

Szafki pod umywalkę (6 produktów)

Szafki pod umywalkę

Niezależnie od tego, czy remontujesz łazienkę, czy urządzasz nową powinna ona być schludna i elegancka. Szafka pod umywalkę jest elementem niezbędnym w tym pomieszczeniu. Przy wystroju łazienki borykasz się zapewne z małym metrażem, a każda zabudowa przestrzeni jest na wagę złota. Niewykorzystane miejsce, gdzie mogłaby znaleźć się szafka pod umywalkę, uniemożliwi Ci efektywne zagospodarowanie.

Szafka łazienkowa pod umywalkę

Praktyczna szafka pod umywalkę to skarb w każdej łazience. Musi być przede wszystkim odporna na wilgoć, której tutaj nie brakuje. Wykonane z płyty MDF lub wiórowej laminowanej odpowiednio zabezpieczone uchronią ją od wchłanianie wody.

Szafka pod umywalkę wisząca i stojące

Oferta naszych szafek pod umywalkę wiszących obejmuje eleganckie i solidnie wykonane produkty. Najmodniejsze wzory i kolorystyka sprawia, że Twoja łazienka będzie wizytówką domu. Wiszące szafki to także lepszy dostęp do powierzchni podłogi podczas sprzątania. Wśród szafek pod umywalkę znajdziesz również szafki stojące.

Każdą z szafek pod umywalkę przygotowaliśmy tak, abyś mógł zamontować własną umywalkę i blat lub wybrać naszą umywalkę z konglomeratu dolomitowego.

Zobacz też

  1. Mała łazienka w bloku – porady i aranżacje
  2. Modna łazienka

Ostatnie komentarze klientów: