×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Kalia

(1 produkt)

Meble łazienkowe Kalia

Meble łazienkowe Kalia opierają się na geometrycznej, bryłowej formie, która wypełni nawet dużą łazienkę. Wybierając kolekcję Kalia masz możliwość zadecydowania o jej ostatecznym wyglądzie, w chwili montażu drzwiczek do zamykanych szafek. Kolejnym wyróżnikiem mebli jest bogata paleta barw, w których zestaw jest dostępny. Chcesz nadać meblom bardziej nowoczesnego wyglądu? Zastosuj oświetlenie LED w niebieskim kolorze, które jest dostępne w opcji dodatkowej.

Meble łazienkowe Kalia są zestawem wiszącym, jest to praktyczne i higieniczne rozwiązanie. W trakcie sprzątania z łatwością dotrzesz do wszystkich zakamarków. Zestaw składa się z dwóch wysokich „słupków” w ich wnętrzu znajdują się dwie półki. Jedna otwarta oraz dwie zamknięte. Kolejny element do łazienki to szafka pod umywalkę oraz lustro. Lustro zostało zamieszczone na panelu z półką.

Podaruj sobie i swoim bliskim odrobinę luksusu i zobacz, jak praktyczna może być Twoja łazienka!

Zobacz też:

meble łazienkowe

Nowoczesna łazienka - inspiracje

Nowoczesna łazienka często kojarzy się z zimnymi wnętrzami i brakiem funkcjonalności, ale nie musi tak być! Nowoczesna łazienka może emanować ciepłem, przestronnością oraz jasnością.

Zobacz więcej

meble łazienkowe

Pomysł na małą łazienkę

Aranżacja małej łazienki przyprawia Cię o ból głowy? Szukasz rozwiązań do małej łazienki, dzięki którym wyłuskasz więcej przestrzeni? Czytaj nasze porady, jak zaaranżować małą łazienkę, by zyskać więcej miejsca.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: