Meble łazienkowe Kalia

(1 produkt)

Meble łazienkowe Kalia

Meble łazienkowe Kalia opierają się na geometrycznej, bryłowej formie, która wypełni nawet dużą łazienkę. Wybierając kolekcję Kalia masz możliwość zadecydowania o jej ostatecznym wyglądzie, w chwili montażu drzwiczek do zamykanych szafek. Kolejnym wyróżnikiem mebli jest bogata paleta barw, w których zestaw jest dostępny. Chcesz nadać meblom bardziej nowoczesnego wyglądu? Zastosuj oświetlenie LED w niebieskim kolorze, które jest dostępne w opcji dodatkowej.

Meble łazienkowe Kalia są zestawem wiszącym, jest to praktyczne i higieniczne rozwiązanie. W trakcie sprzątania z łatwością dotrzesz do wszystkich zakamarków. Zestaw składa się z dwóch wysokich „słupków” w ich wnętrzu znajdują się dwie półki. Jedna otwarta oraz dwie zamknięte. Kolejny element do łazienki to szafka pod umywalkę oraz lustro. Lustro zostało zamieszczone na panelu z półką.

Podaruj sobie i swoim bliskim odrobinę luksusu i zobacz, jak praktyczna może być Twoja łazienka!

Zobacz też:

meble łazienkowe

Nowoczesna łazienka - inspiracje

Nowoczesna łazienka często kojarzy się z zimnymi wnętrzami i brakiem funkcjonalności, ale nie musi tak być! Nowoczesna łazienka może emanować ciepłem, przestronnością oraz jasnością.

Zobacz więcej

meble łazienkowe

Pomysł na małą łazienkę

Aranżacja małej łazienki przyprawia Cię o ból głowy? Szukasz rozwiązań do małej łazienki, dzięki którym wyłuskasz więcej przestrzeni? Czytaj nasze porady, jak zaaranżować małą łazienkę, by zyskać więcej miejsca.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: