×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Nadia

(27 produktów)

Sypialnia Nadia

Zestaw mebli Nadia charakteryzuje się ciekawą fakturą płyty wiórowej. Nawiązuje ona do naturalnego drzewa, w którym podkreślone są słoje oraz sęki. W kolekcji mebli do sypialni nie mogło zabraknąć wygodnego i przestronnego łóżka małżeńskiego. Dużym atutem zestawu Nadia jest szeroki wybór szaf. Od tradycyjnych dwudrzwiowych po czterodrzwiowe oraz szafy narożne. Zapewniają one dużo miejsca do przechowywania ubrań. Wyjątkowym meblem jest narożna komoda, która idealnie wpasuje się w każdy kąt sypialni i wykorzysta jej potencjał w 100%.

Z kolekcją mebli Nadia urządzisz nie tylko sypialnię dla dwóch osób, ale również pokój nastolatka lub singla. W ofercie dostępne jest łóżko pojedyncze oraz mniejsze szafy oraz komody.

Ostatnie komentarze klientów: