Kolekcja Delario

Kolekcja Delario (20 produktów)

Meble pokojowe Delario to świeża propozycja wyposażenie salonu , jadalni i pokoju dziennego. Kolekcję wyróżnia nieprzeciętne wzornictwo oraz stylowe połączenie najmodniejszych kolorów i faktur.... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Stylowe połączenie kolorówCiekawe wzornictwoDuża pojemność schowków

Kolekcja Delario(20 produktów)

Szafa Delario D01

719 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Szafa Delario D02

600 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Witryna Delario D03

890 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Witryna Delario D04

668 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Delario D06

594 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Delario D07

782 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Delario D08

746 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Delario D09

696 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Delario D10

662 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Lustro Delario D14

255 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Komoda Delario D15

576 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Półka Delario D17

138 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Kolekcja Delario

Meble pokojowe Delario to świeża propozycja wyposażenie salonu, jadalni i pokoju dziennego. Kolekcję wyróżnia nieprzeciętne wzornictwo oraz stylowe połączenie najmodniejszych kolorów i faktur. Ozdobą mebli jest szeroki blat w kolorze drewna z zaokrąglonymi brzegami. Ten modny deseń wprowadzi do twojego wnętrza charakterystyczny rys. Linia Delario to przede wszystkim efektowne komody w różnych konfiguracjach, wśród nich m.in. komoda z szufladami, a także komody sprytnie łączące półki z szufladami oraz z przeszklonym frontem. Na szczególną uwagę zasługują witryny, w tym popularna witryna narożna. Częściowe przeszklenie frontów umożliwia dyskretne przechowywanie oraz ekspozycję twoich ulubionych dodatków. Szafy jednodrzwiowe i dwudrzwiowe są nie tylko ładne, ale także przestronne – wewnątrz mają sporo miejsca niezbędne akcesoria i odzież. Ozdobą kolekcji jest ława do salonu – blat osadzono na podwyższeniu, dzięki czemu zyskujesz dodatkową półkę na piloty i gazety. Szafka RTV z linii Delario dostosowana jest do gabarytów i wzornictwa nowoczesnych telewizorów. Dostępny w różnych rozmiarach stolik pod telewizor ma półki i praktyczne szafki na niezbędne akcesoria. Delario to także dodatki takie jak lustro w stylowej ramie i półka na książki.
Meble systemowe wykonane zostały z solidnych komponentów, dodatkowo efektowny blat wykończono nakładką z drewna naturalnego.

Zobacz też

  1. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  2. Jak urządzić jadalnię? Proste pomysły na smaczny design.
  3. Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.

    Ostatnie komentarze klientów: