×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Telera

(9 produktów)

Sypialnia Telera

Jaka aranżacja sypialni będzie najlepsza? Taka w której będziemy czuć się dobrze.
Zdecyduj się na styl, który odpowiada Twoim gustom oraz będzie sprzyjać wypoczynkowi.
Sypialnia Telera to meble o stonowanych i łagodnych barwach. Meble te zachowują odpowiedni balans pomiędzy kolorami chłodnymi a ciepłymi.
Ich kolorystyka to połączenie bieli z odcieniem przypominającym naturalne drewno, które świetnie komponuje się z dzisiejszymi aranżacjami sypialni.
Meble Telera charakteryzują się prostą formą brył i nowoczesnym charakterem. Nie posiadają uchwytów, a jedynie frezowane fronty ułatwiające otwarcie.
W systemie sypialnianym Telera, główną role odgrywa łóżko, które wyposażone jest w dwa stoliki nocne, tworzące z łóżkiem jedną całość.
Meble do sypialni Telera składają się z pojemnych szaf, komód, półki i przestronnego łóżka małżeńskiego. Wybierając meble Telera, Twoja sypialnia będzie zawsze wyglądała wyjątkowo!

Zobacz też:

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem
  2. Mała sypialnia - jakie meble wybrać?
  3. Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

    Ostatnie komentarze klientów: