Meble Nirus(21 produktów)

Meble Nirus

Urządzasz salon w stylu skandynawskim i szukasz mebli niebanalnych, które oddają charakter tego stylu, a przy okazji wniosą powiew świeżości! Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to zapraszamy do zapoznania się z kolekcją mebli NIRUS.

Nirus to meble do salonu, które przykują uwagę i zachwycą gości. Dzięki nim salon stanie się jaśniejszy oraz nabierze skandynawskiego charakteru.

Meble pokojowe Nirus charakteryzują się wysokimi i zgrabnym nóżkami, które zostały wykonane z drewna dębowego. Natomiast fronty zostały wykończone białym połyskiem, które doskonale odbiją światło, rozjaśniając pomieszczenie.

W tej kolekcji nie brakuje również powiewu świeżości. Są nimi wstawki w kolorze dąb rivera, które akcentują uchwyty. A wybranych meblach znajdują się przeszklone fronty, dzięki którym wyeksponujesz ulubione przedmioty.

Wybierając meble Nirus, dysponujesz takimi rozwiązaniami jak m.in.:

- szafki RTV o różnej długości. Szafki pod telewizor zostały wyposażone w szuflady.

- Witryny z przeszklonymi frontami, to właśnie w nich możesz wyeksponować ulubione przedmioty. W opcji dodatkowej możesz również dobrać oświetlenie LED, które zadba o nastrój salonu, po zachodzie słońca.

- Komody. W zależności od potrzeb możesz wybrać komodę wyposażoną w same szafki lub komody, które łączą szafki oraz szuflady.

- W salonie nie powinno zabraknąć stolika kawowego. Model Nirus posiada optymalną wysokość do mebli tapicerowanych oraz został wyposażony w otwartą półkę i szuflady.

Zobacz też:

  1. Przytulny salon. Zobacz jak urządzić — inspiracje.
  2. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!
  3. Komody w nowoczesnym wydaniu.

    Ostatnie komentarze klientów: