Meble Prime(19 produktów)

Meble Prime

Styl mebli Prime wyróżnia skandynawska powściągliwość, naturalność i prostota. Jasne fronty dopełniają korpusy w barwach zbliżonych do naturalnego drewna, co wprowadza do wnętrza wrażenie harmonii i spokoju. Ponadto, osadzone na drewnianych nóżkach bryły, wprowadzają do wnętrza przyjemne wrażenie lekkości i przestronności.

W linii Prime znajdują się m.in. komody w różnych rozmiarach i kształtach oraz gustowne witryny. Częściowe przeszklenie frontów witryn podkreśla walory ustawionych na półkach dekoracji i dodatków. Kolekcję mebli pokojowych dopełnia szafa dwudrzwiowastół rozkładany oraz ława z szufladą i półką. Prime to także praktyczna garderoba do przedpokoju. Wyposażona zarówno w szuflady, półki, jak również wieszaki do zawieszania płaszczy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Meble pokojowe zostały wykonane z jakościowo dobrej płyty laminowanej, co potwierdza ich odporność na zarysowania i uszkodzenia. Dodatkowo korpusy mebli wzmocniono obrzeżem ABS. Opcjonalnie dostępne jest również oświetlenie LED, które sprawia, że meble stają się jeszcze bardziej efektowne.

Zobacz też

  1. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  2. Trendy 2019 – ranking topowych narożników do salonu.
  3. Fotel do salonu – poznaj największe zalety wybranych modeli.

    Ostatnie komentarze klientów: