Salon w stylu skandynawskim

Salon w stylu skandynawskim zawsze zachwyca swą nieskazitelną czystością, jasnym kolorem ścian oraz naturalnymi dodatkami w postaci drewna na podłogach i meblach. Styl scandi uwielbia harmonię, stawia na wygodę i funkcjonalność. Nie bez powodu od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Mimo iż Skandynawia kojarzona jest z chłodem, aranżacje urządzone w tym stylu, mogą być przytulne.

Meble w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to przede wszystkim funkcjonalność. Aranżacja zatem oparta jest głównie o meble praktyczne w kolorze bieli oraz drewna. Wystrój salonu opiera się głównie na odcieniach szarości i beżu. Na pierwszy rzut oka wnętrze w może wydać się zimne, ale tak dobrane barwy odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenia.

Kolekcje

Kanapa z pojemnikiem na pościel Maline

Kanapa z pojemnikiem na pościel Maline

Kanapa Maline to model w stylu skandynawskim, opierający swój urok na wysokich nóżkach oraz ciekawej kolorystyce. Dodatkowo kanapa posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel.

Zobacz
Meble Prime

Meble Prime

Meble do salonu Prime wyróżniają się wysokimi nóżkami oraz kolorystyką opierającą się na bieli i odcieniach drewna, co doskonale wpisuje się w styl skandynawski. W kolekcji znajduje się aż 11 funkcjonalnych mebli.

Zobacz kolekcję