Salon w szarościach

Szary narożnik, ściany w odcieniach bieli i szarości lub szare dodatki to elementy składające się nie tylko na modną, ale także i na ponadczasową aranżację szarego salonu. Szarości dobrze współgrają z drewnianymi podłogami, ale także z uniwersalną bielą, którą można wprowadzić do aranżacji w postaci mebli, a także dekoracji.

Aranżacja szarego salonu

W prezentowanym salonie najważniejszą rolę odgrywa szary narożnik – Tony Bis oraz nowoczesna meblościanka w białym kolorze. Całość spójnie nawiązuje do siebie kolorystycznie oraz dba o aspekty funkcjonale pomieszczenia. Dlaczego wybraliśmy meble w odcieniach bieli i szarości? Ponieważ te kolory sprawiają, że wnętrze wydaje się jasne, czyste i przestronne.

Kolekcje

Narożnik rozkładany Tony Bis

Narożnik rozkładany Tony Bis

Narożnik rozkładany Tony Bis to model wykonany na wzór litry U, który zapewnia nie tylko sporą ilość miejsc siedzących, ale również wygodną leżankę. W zestawie znajdują się dekoracyjne poduszki.

Zobacz
Meblościanka Baros 10

Meblościanka Baros 10

Nowoczesna, ale zarazem praktyczna – tak w skrócie można opisać meblościankę Baros. Meblościanka składa się z dużej szafki RTV oraz dwóch wiszących witryn, które możesz podkreślić oświetleniem LED.

Zobacz