meble do kuchni

Kuchnia w stylu skandynawskim

Choć styl ten liczy sobie już ponad wiek, wciąż rozsiewa swój urok, niezależnie od tego, czy jest to pokój dzienny, kuchnia czy sypialnia. W stylu skandynawskim przeważa biel, czasem pojawia się beż lub szarość, a dodatki takie jak naturalne drewno mają za zadanie dawać wrażenie bliskości natury. Styl scandi poprzez swoje właściwości rozświetlające pomieszczenia, doskonale sprawdzi się w polskim klimacie, gdzie przez większą część roku borykamy się z brakiem naturalnego światła.

W naszej aranżacji w stylu skandynawskim dopasowaliśmy ze sobą białą kuchnię oraz zestaw: stół rozkładany Wood z krzesłami Zefir. Ta kompozycja daje uczucie ciepła i przytulności, a dzięki stonowanym barwom i naturalnym materiałom będą na nas wpływać kojąco po ciężkim dniu.

Dostosowana do Twoich potrzeb

Skomponowaliśmy zestaw kuchenny tak, aby był praktyczny w codziennym użytkowaniu, z zestawiając ze sobą niezbędne szafki, dużą ilość szuflad oraz system cichego domyku szafek i szuflad. Niebanalne i praktyczne górne szafki są dostosowane, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie w kuchni. A ergonomiczne uchwyty nadają eleganckiej nuty.

Przykładamy ogromną wagę do szczegółów, dlatego tak ważne jest dla nas wykończenie mebli oraz ich trwałość. Wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie sprawią, że są odporne na temperaturę i wilgoć panującą w pomieszczeniu, dlatego też będziemy zadowoleni z kuchni przez wiele lat.

Zestaw w stylu skandynawskim charakteryzuje się surowością i bliskością natury, dlatego trzeba uważać z dodatkami, choć jednego możemy być pewni, że scandi kocha drewno. Najlepsze będzie postarzane i przecierane, dające wrażenie niedomalowanego, które jest nieodzownym elementem w takiej kuchni jak Lacosta. Przecierany białą farbą blat stołu oraz krzesła typu „krzyżak” idealnie odnajdują się w takim wnętrzu.

krzesła do kuchni
stół do kuchni