Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia inspirowana skandi design jest przede wszystkim maksymalnie funkcjonalna i praktyczna. Każdy centymetr przestrzeni wykorzystany jest z pożytkiem i w służbie udanego gotowania.

Skandynawską surowość poznajemy tutaj po prostych kształtach i jednolitej kolorystyce. Rozświetlone jasnymi kolorami wnętrze kuchni staje się przyjazną przestrzenią przygotowywania posiłków dla całej rodziny.

Kuchnia szyta na miarę!

Skandynawska kuchnia łączy w sobie wszystko to, czego do gotowania smacznych posiłków potrzebujemy. Zestaw mebli kuchennych z maksymalną ilością schowków jest tutaj podstawą, zaraz za nim rozkładany stół i bielone krzesła, które aż zapraszają domowników na codzienny posiłek. Suma tych wszystkich składników przyprawiona serią drewnianych dodatków potwierdza, że w powietrzu unosi się czar hygge.

Kolekcje

Meble kuchenne Multiline

Meble kuchenne Multiline

Kolekcja mebli kuchennych Multiline wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością, której właśnie od wyposażenia kuchni oczekujemy. Charakterystyczny rys meblom nadaje jednolita kolorystyka, która jednocześnie sprawia, że pomieszczenie prezentuje się czysto i świeżo.

Zobacz kolekcję
Krzesła Zefir

Krzesła Zefir

Szeroka kolekcja krzeseł Zefir doskonale prezentuje się w skandynawskich wnętrzach. Jasna kolorystyka świetnie komponuje się z innymi elementami wyposażenia. Wielbiciele deseni drewna mogą również skorzystać z innych wybarwień, w których dostępne są te bestsellerowe krzesła.

Zobacz kolekcję
Stół rozkładany Wood Nego

Stół rozkładany Wood

Stół rozkładany Wood wyróżnia prosta forma i neutralna paleta kolorów obejmująca również śnieżną biel. Zastosowane w konstrukcji mebla drewno idealnie wpisuje się w naturalny charakter skandynawskich aranżacji kuchni, jadalni, a także łączonego z nimi salonu.

Zobacz