Biel i czerń w salonie

Mocny kontrast między kolorami sprawia, że idealnie się uzupełniają. Jeśli biel zastosujesz jak tło, nada wnętrzu przestronności i dobrze je oświetli. Czerń jako akcent kolorystyczny nada wnętrzu elegancji, szyku lub nowoczesności. Jednak nadmiar koloru białego może wprowadzać w stan melancholii, a zbyt duża ilość czerni może optycznie pomniejszyć przestrzeń.

Meble do czarno-białego salonu

W dzisiejszej inspiracji wybraliśmy aranżację, gdzie dominuje biel, a czerń to mocny akcent, zastosowany w nowoczesnych meblach. Dzięki temu salon wydaje się przestronny, jasny, ale z charakterem. Punktem centralnym inspiracji jest narożnik, częściowo wykonany z czarnej ekoskóry. Natomiast biało-czarna meblościanka zadba o aspekty funkcjonalne salonu.

Kolekcje

Meblościanka Bralani I

Meblościanka Bralani I

Meblościanka Bralani to model dający wiele możliwości aranżacyjnych. Szafkę RTV możesz zawiesić na ścianie lub zastosować dołączone do zestawu nóżki. Natomiast zawartość witryn podkreślisz, dobierając oświetlenie LED.

Zobacz
Narożnik rozkładany Herkules

Narożnik rozkładany Herkules

Narożnik rozkładany Herkules posiada kształt na wzór litery L oraz dostępny jest w ciekawej palecie kolorów. Atutem narożnik jest funkcja spania oraz pojemnik na pościel. Natomiast oparcie narożnika tworzą wygodne poduszki.

Zobacz