dj_bart

Mogę wypowiedzieć się jedynie w samych superlatywach: ekspresowa dostawa, montaż to raczej nazwa umowna narożnik można złożyć w kilka chwil, mebel dobrze wykonany, wygodny, efektowny, solidny. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Daria

Bałam się zakupu przez internet, ale wszystko było w jak najlepszym porządku. Dostawa bardzo szybka, miły kontakt i niewygórowane ceny.

Jedynym minusem - ale dla mnie istotnym, jest brak możliwości ustalenia dokładnej godziny dostawy.

Weronika_83

Miły kontakt ze sprzedającym. Szybko reagują na prośby i pytania. Dostawa zgodna z zapowiedzianym terminem. Mimo drobnych problemów z brakiem części – polecam!

Brak kompletnych kołków montażowych.

Rychu1976

Szybka i darmowa dostawa. Miły kontakt ze sprzedającym. Meble wysokiej jakości. Polecam wszystkim!

Dominika

Zamówione łóżko zostało dostarczone w paczkach do samodzielnego montażu. Materac wygodny, choć myślałam że będzie nieco twardszy. Trochę było problemów ze skręcaniem, ale mąż dał radę Ocena ogólna jakości i ceny, to dobry

Były źle oznaczone elementy, co wywołało nieznaczny zamęt przy skręcaniu. Poza tym wszystko ok

Kris666

Zakup był OK. Komunikacja ze sprzedawcą na plus. Transport również szybki i bezproblemowy. Mieszkam w miejscu trudnodostępnym dla samochodów dostawczych, poprosiłem więc o pomoc a mili panowie pomogli mi z rozładunkiem – za to duży plus! Polecam i pozdrawiam!

Wiki_22

Z pewnością zrobię tu zakupy ponownie! Przyzwoita cena w stosunku do jakości. Szybka dostawa. Kontakt – duży pozytyw!

Łukasz

Doskonały kontakt telefoniczny. Wszystko wyjaśnione w najmniejszych szczegółach. Dostałem to co zamówiłem – zamówienie zgodne ze zdjęciami i opisem. Polecam i dziękuję za miłą i owocną współpracę.

Mati1982

Brak niektórych elementów, który został natychmiast zrekompensowany. Komunikacja pierwsza klasa, transport również. Łóżko super, ogólnie zdecydowanie polecam.

Opóźniona dostawa o kilka godzin, jednak w zamian za to kierowca pomógł wnieść łóżko, chociaż nie musiał.

Dom. Stecz.

Jeśli chodzi o jakość mebli to nie mam nic do zarzucenia. Wszystko ok: transport, kontakt, produkty.

Komoda okazała się troszkę mniejsza niż na zdjęciu, ale to moja wina, że jej nie zmierzyłem.

D. W.

Doskonała komunikacja z dostawcą. Infolinia zawiadomiła nas, kiedy i o której kierowcy dostarczą meble. Jednak podczas dostawy, kierowca nabył opóźnienia, ale skontaktował się z nami. Przeprosił mimo że to nie była jego wina. Pół godziny przed przyjazdem kierowca podał godzinę o której będzie. Meble były dobrze zapakowane, kompletne i zgodne z opisem i fotografią. Polecam

Mimo wszystko kilkugodzinne opóźnienie w dostawie.

Nick
Plusy
Minusy