Biel i czerń w salonie

Aranżacja ogrodu – meble ogrodowe.

Urlop każdego, ciepłego dnia, czy to jest możliwe? Dlaczego nie! W dobrze zaaranżowanym ogrodzie możesz poczuć się ( choć przez chwilę) jak na urlopie. Wystarczy wyjść z domu, rozsiąść się na wygodnym krześle ogrodowym i zaczerpnąć powietrza. Prawda, że jest to przyjemne? A poranek z kubkiem kawy na tarasie może sprawić, że ten dzień rozpocznie się z dobrą energią. Harce z dziećmi na domowym placu zabaw, to czysta frajda. Dopełnieniem uroku lata i wiosny są wieczory spędzone z przyjaciółmi na wspólnym grillowaniu i żartowaniu. Dla takich chwil, warto pomyśleć o wygodnym i komfortowym ogrodzie lub tarasie.


Strefa relaksu – wiszący fotel.

Wybierając odpowiednie meble ogrodowe możesz stworzyć, w domowym zaciszu, strefę relaksu. Miejsce, w którym będziesz mogła/ mógł uciąć drzemkę lub zanurzyć się w fascynującym świecie książki lub ebooka, odetchnąć od codziennych spraw. Wiszący fotel może być właśnie Twoją strefą odprężenia. Jest samo wystarczalny – posiada mocny stelaż, więc nie potrzebujesz drzewa lub innej konstrukcji do jego mocowania. Dodatkowo, możesz przenieść go w dowolne miejsce, tak by zawsze czuć się komfortowo. Ogromnym atutem wiszącego fotela jest jego budowa. Możesz wręcz się w nim schować, oprzeć głową o jeden z boków i zdrzemnąć…


Strefa spotkań – zestaw mebli ogrodowych.

Na świeżym powietrzu posiłki smakują lepiej! A najlepiej smakują gdy spożywa się je w doskonałym towarzystwie. Zestaw mebli ogrodowych, stół + krzesła to doskonały wybór na rodzinne spożywanie obiadów, czy wieczorne grillowanie z przyjaciółmi. Jeśli Twój zestaw mebli ogrodowych jest narażony na czynniki atmosferyczne warto wybrać meble, które są wykonane z materiałów sztucznych. Niestraszne są im deszcze, czy wysokie temperatury. Nie ulegają korozji oraz próchnieniu. W zależności od wielkości Twojej przestrzeni ogrodowej bądź tarasu, możesz wybrać zestaw mebli ogrodowych posiadający stół z 2 / 4 / 6 krzesłami bądź dodatkową ławką ogrodową.


Strefa gastronomiczna – grill ogrodowy.

Wracają do tematu grillowania z przyjaciółmi, nie możemy pominąć kwestii grilla ogrodowego. Rynek oferuje różne rodzaje grilli: węglowe, gazowe, eklektyczne. W inspiracji znajduje się grill ogrodowy – węglowy. Dostarcza on nie tylko emocji (gaszenie nagłych płomieni ognia), ale również nadaje grillowanym potrawą dymnego zapachu.


Strefa zabawy – zjeżdżalnia dla dzieci.

Ogród to nie tylko strefa odprężenia dla rodziców, ale również plac zabaw dla dzieci. Dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Warto więc stworzyć dla nich bezpieczne i ciekawe miejsce do zabawy. W tym sezonie dużą popularnością cieszą się zjeżdżalnie. Zjeżdżalnia ogrodowa może zostać dopasowana do różnych konstrukcji np. do drewnianego domku. Korzystanie z niej pobudza nie tylko koordynację ruchową, ale również wyobraźnię dziecka.


Jeśli Twój ogród / taras nie jest jeszcze gotowy na nadejście lata, to koniecznie sprawdź ofertę naszych mebli ogrodowych.