Przytulny salon

O przytulności wnętrza często decydują poszczególne elementy, jakimi są meble czy dodatki. Bazą takich wnętrz jest stonowana kolorystyka ścian, przełamana akcentami w ciepłych i wyrazistych barwach. Urządzając salon, musimy pamiętać, że to właśnie w tym pomieszczeniu najczęściej przebywamy z rodziną, wypoczywamy czy przyjmujemy gości. Dlatego w przytulnym salonie najważniejszą rolę odgrywa kącik wypoczynkowy. Wygodna kanapa, miękkie fotele czy funkcjonalny stolik kawowy to obowiązkowy element każdego salonu!

Biel i czerń w salonie

Uroku aranżacji dodają meble: szafka RTV, witryna czy też komoda, które zostały wykonane w ciepłej tonacji, imitującej wybarwienie drewna naturalnego, plakaty widniejące na ścianach czy też rośliny, dzięki którym wnętrze nabiera bardziej przytulnego charakteru.

Kolekcje

Kolekcja Batu

Kolekcja Batu

Meble z kolekcji Batu to prostota i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Ich cechą charakterystyczną jest nadzwyczajna pojemność oraz kolorystyka, która doskonale wpisuje się w aranżację przytulnego salonu.

Zobacz kolekcję
Kanapa Losa

Kanapa Losa

Model ten doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych oraz salonach. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i posiada modną kolorystykę. Wyposażona w funkcję spania, umożliwi komfortowy wypoczynek.

Zobacz
Fotel Wind

Fotel Wind

Wygodne siedzisko, niesamowity design i modna kolorystyka to tylko jedne z najważniejszych cech fotela Wind. Jeśli marzysz o fotelu typu uszak, wybierz model Wind. Satysfakcja gwarantowana!

Zobacz