Nowoczesna kuchnia z wyspą

Kuchnia open space to modny i niezmienny trend ostatnich lat w aranżacjach. Nawiązuje do wszechobecnej przestrzeni, która ułatwia komunikację między domownikami. Kuchnia w domu jest miejscem centralnym, w którym skupia się życie rodzinne. To tutaj gotujemy, spożywamy posiłki czy toczymy najważniejsze rozmowy. Dlatego warto zadbać, by pomieszczenie to było nie tylko modne, ale i funkcjonalne.

Dzisiejsze aranżacje kuchni zaskakują nie tylko nietuzinkowym designem, ale i praktycznymi zastosowaniami, które ułatwiają życie codzienne. Coraz częściej decydujemy się na meble kuchenne, których elementy możemy samemu dobrać do pomieszczenia, wykorzystując maksymalnie dostępną przestrzeń.

Wyspa kuchenna nadaje kuchni elegancji i rozmachu, zapewniając dodatkowy blat roboczy. Mnogość szafek, szuflad czy półek pozwoli zachować nienaganny porządek, mając najpotrzebniejsze rzeczy zawsze w zasięgu ręki.

Kolekcje

Kolekcja multiline

Kolekcja Multiline

Meble kuchenne Mulitiline zostały wykonane w nowoczesnym stylu. Połyskujące fronty w kilku wersjach kolorystycznych oraz wiele praktycznych rozwiązań decydują o ich funkcjonalności. W kolekcji tej znajdziesz pojemne szafki kuchenne wiszące i stojące, szafki pod zabudowę piekarnika czy zmywarki oraz półki na drobne akcesoria, dzięki którym urządzisz kuchnię swoich marzeń!

Zobacz kolekcję