Funkcjonalny przedpokój

Przedpokój jako pierwsze, a zarazem najtrudniejsze w aranżacji miejsce na planie domu, już na etapie planowania wystroju wymaga poświęcenia mu szczególnej uwagi. Chcąc przywitać gości w jasnym, przestronnym i gustownie urządzonym pomieszczeniu warto postawić na meble i dodatki charakteryzujące się ładnym wyglądem, jak również możliwie najwyższą funkcjonalnością.

Jak stworzyć wrażenie przestronności w przedpokoju?

Ciasne i wąskie pomieszczenie w łatwy sposób można rozświetlić. Zastanawiasz się jak to zrobić? Do wyboru masz co najmniej dwa sposoby. Pierwszy z nich to zawieszenie kilku luster, które odbijając światło, stworzą wrażenie optycznego powiększenia. Z kolei na przeciwległym biegunie znajdują się drzwi przesuwne – sunąc wzdłuż ściany, pozostawiają wolną przestrzeń w centrum przedpokoju.

Kolekcje

Drzwi przesuwne Mereno

Drzwi przesuwne Mereno

Szeroki wybór kolorów i zdobiących przednią stronę drzwi przesuwnych Mereno wzorów, umożliwia niemal idealne dopasowanie ich do wystroju pomieszczenia. Dla amatorów aranżacyjnych akcentów kolekcja obejmuje również modele z lustrem i dekoracyjnymi wstawkami w kontrastujących odcieniach.

Zobacz kolekcję
Pufa nowoczesna mała Nego

Pufa nowoczesna mała Nego

Elegancka pufa tapicerowana Nego to połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością wspierającą aranżację przedpokoju. Miękkie siedzisko świetnie zapewnia wygodę podczas zakładania i zdejmowania butów. Wysokogatunkowe komponenty pufom Nego zapewniają trwałość i efektowny wygląd.

Zobacz