Domowe biuro

Przyjazna i sprzyjająca skupieniu aranżacja domowego biura znacznie poprawia nastrój, korzystnie wypływa też na tempo i jakość wykonywanej pracy. Nawet jasny wystrój przełamany ciemnym deseniem ścian lub kolorowymi dodatkami wspierał będzie koncentracje i szybkość wykonywanych zadań. Z kolei to, co najważniejsze w takim wnętrzu po prostu będziesz czuć się dobrze.

Funkcjonalne home office

Myślą o nadaniu maksymalnie funkcjonalnego charakteru swojemu home office przede wszystkim zwróć uwagę na jego wyposażenie. Zasada jest prosta – im bardziej praktyczne meble wybierzesz, tym bardziej codzienną pracę ułatwi Ci przestrzeń. Czasem korzystniej jest, kiedy biurko zastąpi stół, a obszerny transparentny regał ustąpi miejsca pojemnej szafie. Pamiętaj o dodatkach! W biurze zawsze sprawdzą się lustra i doniczkowe kwiaty.

Kolekcje

Stół rozkładany Diesel

Stół rozkładany Diesel

Wielozadaniowy stół rozkładany Diesel doceniany jest w salonie, jadalni, a także w kuchni, gdzie codziennie towarzyszy rodzinnym posiłkom. Nadszedł czas by odkryć szerszy zakres jego zastosowań, bowiem za możliwość dopasowania wielkości blatu do bieżących potrzeb wprost pokochał go wystrój domowego biura.

Zobacz