Informujemy, że w związku z aktualnie panującym stanem zagrożenia epidemiologicznego zapewniamy Państwa, że

Mirjan24 działa bez zmian!

Nadal dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty dostarczone zostały w jak najkrótszym czasie w co zaangażowani są wszyscy członkowie zespołu.

1. Dostawa towarów

Z dbałością o zachowanie ostrożności podjęliśmy działania zmierzające do wyeliminowania ewentualnego ryzyka. Dlatego, proces przekazania produktów do doręczenia odbywa się bez osobistego kontaktu kierowców z pracownikami magazynu, przy czym są oni oczywiście kompleksowo wyposażeni w niezbędne środki chroniące ich zdrowie.

Pragniemy zapewnić, że z najwyższą starannością dbamy też o zachowanie szczególnie higienicznych warunków podczas transportu towarów, dezynfekując na bieżąco również klamki, drzwi i wnętrze samochodów dostawczych.

W celu wyeliminowania ewentualnego ryzyka prosimy Państwa o współpracę poprzez zastosowanie się do wskazówek podanych przez kuriera w trakcie przekazania zamówienia.

2. Płatność za zamówione produkty

Mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne, zachęcamy do dokonywania płatności online. Za zamówione w naszym sklepie produkty zapłacisz przelewem, karta płatniczą, a także masz do wyboru szereg innych bezgotówkowych form płatności.

3. Odbiór osobisty

W trosce o Państwa zdrowie, jak i naszych pracowników oraz mając na uwadze konieczność zachowania najwyższej ostrożności, zmuszeni jesteśmy tymczasowo zawiesić możliwość osobistego odbioru zamówionych produktów.

Po ustąpieniu zagrożenia stosowana informacja dot. przywrócenia tej formy odbioru pojawi się na karcie produktu.

Działamy dla was bez zmian, byście nawet w kryzysowej sytuacji mogli na nas polegać!