Mały pokój młodzieżowy

Pokój młodzieżowy aranżowany na małej przestrzeni wcale nie musi przypominać graciarni. Wprost przeciwnie, może być schludnym i jasnym pomieszczeniem, w którym każdy przedmiot ma odpowiednie dla siebie miejsce. Jak to osiągnąć? Kluczowy jest wybór innowacyjnych, a zarazem wielofunkcyjnych mebli!

Za sprawą prostego w złożeniu półkotapczanu, biurka z ruchomym blatem i np. pojemnego regału nawet tak trudna do zaaranżowania przestrzeń staje się funkcjonalna i praktyczna. Najważniejsze jednak jest to, że nawet mały pokój młodzieżowy może wspierać młodego człowieka w realizacji pasji, towarzyszyć mu także w dynamicznym rozwoju zainteresowań.

Kolekcje

Półkotapczany Bed-Concept

Półkotapczany Bed-Concept

Najnowszej generacji półkotapczany dedykowane są małym i nieustawnym pomieszczeniom, jakimi najczęściej są pokoje nastolatków. Z uwagi na charakteryzujące je innowacje, półkotapczany świetnie sprawdzają się też w małych kawalerkach i w połączonych z sypialnią salonach. Z uwagi na standardowy materac komfort spania niczym nie różni się od zwykłego łóżka, a ilość miejsca, jaką zajmuje po złożeniu, jest nieporównywalna.

Zobacz kolekcję
Regał nowoczesny Meliton

Regał nowoczesny Meliton

Masz do zagospodarowania odrobinę wolnego miejsca? Regał Meliton pomoże ci w efektywnym wykorzystaniu tej przestrzeni. Piec przestronnych półek nastolatkowi zapewni sporo miejsca na książki, gadżety i różnego rodzaju elektronikę. Z kolei industrialny styl, w jakim wykonany został regał, podkreśli zadziorny charakter wystroju. Uniwersalny kształt w połączeniu z szerokim wyborem kolorów półek dobrze wygląda także w salonie.

Zobacz
Szafy uchylne Bralani

Szafy uchylne Bralani

Domeną kolekcji szaf Bralani jest optymalna wielkość, która świetnie sprawdza się nawet w bardzo małych pokojach. Z kolei przestrzeń do przechowywania odzieży imponuje przestronnością. W tak zaaranżowanej szafie nastolatek z łatwością ułoży także sprzęt sportowy i różnego rodzaju akcesoria. Kolorystyka mebla obejmuje kilka najmodniejszych barw, dzięki czemu wystrój odpowiadał będzie bieżącym trendom.

Zobacz
Nowoczesne biurko Deborah

Nowoczesne biurko Deborah

Deborah to nowoczesne biurko z ruchomym blatem. W zależności od bieżących potrzeb i wymiarów pomieszczenia regulacja umożliwi ci dopasowanie optymalnego ustawienia blatu. Dodatkowo do dyspozycji ucznia jest dołączona do biurka komoda. Szafka, szuflada i półki otwarte to dobrze zorganizowana przestrzeń na książki i potrzebne dziecku przybory.

Zobacz
Krzesło tapicerowane Lilo II

Krzesło tapicerowane Lilo II

Wygodne krzesło to niezbędny dodatek do biurka. W małym pokoju młodzieżowym dobrze sprawdzi się krzesło tapicerowane Lilo. Miękkie obicie zapewni nastolatkowi komfort podczas odrabiania prac domowych, a także realizacji pasji i hobby. Krzesło ma wiele kolorów do wyboru, dzięki czemu nawet wyrafinowane gusta znajdą wśród nich najlepszą dla siebie opcję.

Zobacz
Lampy natynkowe sufitowa Gap black

Lampy natynkowe sufitowa Gap black

Nowoczesna lampa natynkowa Gap black w dobrym stylu zadba o doświetlenie każdego z pomieszczeń znajdujących się na planie Twojego domu. Z uwagi na prostotę i mocny kolor, oprawa szczególnie dobrze prezentuje się w pokojach młodzieżowych i studenckich. Dwa punkty światła wewnątrz aluminiowej obudowy świetnie sprawdzają się także jako podświetlenie poszczególnych ścian pokoju i zawieszonych na nich dekoracji.

Zobacz