Pokój na poddaszu

Pokój na poddaszu to przestrzeń, która stwarza nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Adekwatnie do potrzeb, możesz urządzić w nim np. wypoczynkowy salon, w którym na co dzień będziesz spędzać czas z rodziną. Pod skosami pięknie zaprezentuje się też sypialnia. Okno dachowe pozwoli Ci z łóżka obserwować gwiazdy. A gdyby tak połączyć obie te przestrzenie w jedną całość? Zobacz naszą propozycję i odkryj urok funkcjonalnego pokoju na poddaszu!

W typowo wypoczynkowym klimacie poddasza dobrze sprawdzają się meble, które zapewniają nam możliwość personalizacji i przystosowywania ich do zmieniających się potrzeb członków naszej rodziny. Kanapa z funkcją relaksu, stolik kawowy na kółkach czy pojemna komoda to tylko kilka z szerokiego zakresu dedykowanych poddaszom propozycji.

Kolekcje

Meble wypoczynkowe z funkcją relaksu Isco

Meble wypoczynkowe z funkcją relaksu Isco

Bazą wspólnej dla wszystkich domowników strefy wypoczynku są meble tapicerowane. Dzięki wzbogaceniu o funkcję relaksu kolekcja Isco kapitalnie wpisuje się w tę przestrzeń.

Korzystając z trójstopniowej regulacji poziomu pochylenia podnóżka, spersonalizujesz ustawienia do pozycji siedzącej, półsiedzącej lub leżącej. Isco to sofa trzyosobowa oraz jej dwuosobowa odpowiedniczka. W kolekcji znajdziesz także fotel – idealny model do czytania.

Zobacz więcej
Zestaw mebli pokojowych Francisco

Zestaw mebli pokojowych Francisco

Świeża kolorystyka, lekko wydłużone nóżki, a przede wszystkim proste kształty to cechy, za które wnętrza industrialne pokochały meble Francisco. Z punktu widzenia funkcjonalności każdy z wchodzących w skład kolekcji elementów wyróżnia się sporą liczbą pojemnych schowków. Głębokie szuflady, przestronne szafki i półki otwarte to tylko kilka spośród długiej listy oferowanych przez Francisco praktycznych rozwiązań.

Zobacz kolekcję
Stolik kawowy na kółkach Batista

Stolik kawowy na kółkach Batista

Nowoczesny styl stolika kawowego Batista dobrze sprawdza się w przestronnym salonie. Mobilność, którą zapewniają mu kółka ułatwia, przesuwanie mebla, a tym samym dostosowywanie jego ustawienia do bieżących potrzeb. Górny blat wykonany jest ze szkła, co nowoczesnym aranżacjom dodaje nutę animuszu. Z kolei dolna płyta to praktyczne miejsce na przydatne przedmioty, takie jak piloty, czasopisma i słuchawki.

Zobacz więcej
Nowoczesne krzesła Archie

Nowoczesne krzesła Archie

Szykownym, a zarazem eleganckim dodatkiem do pokoju na poddaszu są krzesła z kolekcji Archie. Ciekawy kształt krzeseł udekoruje przestrzeń, dodając jej jednocześnie nutę pałacowego blichtru. Poza walorami estetycznymi, krzesła Archie charakteryzuje również wygoda. Tapicerowane siedzisko wraz z oparciem tworzą komfortowe warunki do siedzenia nawet przez wiele godzin.

Zobacz kolekcję
Konsola Kadyks

Konsola Kadyks

W nietuzinkowym wystroju sypialni zwykłe szafki nocne ustępują miejsca nowoczesnej konsoli Kadyks. Połączenie stalowej konstrukcji z efektownym blatem w dobrym stylu ozdobi przestrzeń, będzie też świetnie współgrać z pozostałymi elementami wystroju sypialni. Górny blat to miejsce na lampkę nocną, szklankę wody i czytaną przed snem książkę. Skrzyżowane nogi konsoli nadają jej stabilność, mają także charakter dekoracyjny.

Zobacz więcej