Pokój gościnny z funkcją gabinetu

Pokój gościnny to wyjątkowy element domu, który projektujemy z myślą o naszych gościach i rodzinie. Wiele okazji sprzyja użytkowaniu tego miejsca – odwiedziny bliskich z daleka, impreza organizowana w salonie lub na tarasie, która przeciągnęła się do rana czy awaryjny nocleg dla przyjaciół w potrzebie.

Jednak pomieszczenie może to być używane nie tylko w weekend czy od święta. W dobie powszechnego już home office świetnie spełni funkcję gabinetu do codziennej pracy. Przygotowana aranżacja zainspiruje Cię do stworzenia minimalistycznego i praktycznego wnętrza.

W pokoju gościnnym z funkcją gabinetu wygodna rozkładana kanapa oraz ergonomiczne biurko grają główną rolę. Dobór odpowiedniego fotela oraz mebli do przechowywania uzupełni całość i nada wnętrzu określonego charakteru. Jasne kolory ścian oraz tapicerki kanapy i krzesła zostały przełamane komodą oraz regałem w kolorze drewna z elementami czerni. Pasujące do nich biurko daje odczucie harmonii. Takie zestawienie rewelacyjnie odnajdzie się zarówno w sporym, jak i niewielkim pomieszczeniu.

Kolekcje

Kanapa z funkcją spania Caltha

Kanapa z funkcją spania Caltha

Prezentuje się nowocześnie i stylowo, ponadto oferuje miękką i komfortową strefę wypoczynku, którą docenią lokatorzy pokoju gościnnego.

Pojemnik na pościel uporządkuje przestrzeń sypialnianą – to niezbędny element tego typu wnętrza. Złożona forma pozwoli wygodnie oglądać telewizję lub szybko zrelaksować się po podróży.

Zobacz więcej
Nowoczesna lampa podłogowa Across I 6927

Nowoczesna lampa podłogowa Across I 6927

Dopełnia wystrój wnętrza i nadaje ciekawego akcentu. Zapalona pod wieczór wprowadzi do pokoju wyjątkowy klimat i nutę przytulności.

Prosta konstrukcja i neutralne barwy to zestawienie, dzięki którym nowoczesne, minimalistyczne wnętrze zyskuje wyrazu.

Zobacz więcej
Regał z szufladami Cosmasio COR102

Regał z szufladami Cosmasio COR102

To wielofunkcyjny mebel do przechowywania ubrań i osobistych rzeczy Twoich gości oraz miejsce na dokumenty i elementy niezbędne do codziennej pracy.

Utrzymany w nowoczesnej stylistyce z licznymi schowkami w formie szuflad oraz zamkniętych i otwartych szafek. Na półce możesz odłożyć książki dla gości lub planszówki, idealne do spędzania czasu wspólnie z bliskimi

Zobacz więcej