Przedpokój z panelami tapicerowanymi

Chcesz zaprosić gości do modnego przedpokoju, ale równocześnie nie chcesz, by stracił na funkcjonalności? Dobrze znamy to uczucie, dlatego przedstawiamy inspirację, która spełnia oba oczekiwania. Szczególną uwagę zwróć na meble, które są bardzo praktyczne, ale nie odbiegają od aktualnych trendów wnętrzarskich.

Wśród zaproponowanych rozwiązań nie zabrakło miejsca do przechowywania obuwia, wygodnego siedziska do ich ubierania oraz pojemnej szafy na okrycia wierzchnie. Natomiast dodatkowym detalem dekoracyjnym są panele tapicerowane, wykonane z przyjemnej tkaniny.

Przedpokój to wizytówka domu, dlatego w aranżacji postawiliśmy na przytulne wnętrze, które pozwala poczuć się gościom swobodnie. W tym celu zostały zastosowane ciepłe odcienie brązu na podłodze i ścianach. Całość przełamują meble w modnych fakturach oraz dodatki, które są bardzo ważne w każdej aranżacji, gdyż nadają jej charakteru. Na przytulny charakter wnętrza wpływają także panele tapicerowane w kolorze delikatnego różu.

Kolekcje

Garderoba Tavasz XII

Garderoba Tavasz XII

Kluczowym elementem prezentowanego przedpokoju jest garderoba z kolekcji Tavasz. Na jej wyposażeniu znajduje się dwudrzwiowa szafa, której front zdobi duże lustro. Natomiast uwagę przykuwają panele tapicerowane, które tworzą wygodne oparcie i siedzisko, takie rozwiązanie uprzyjemni codzienne szykowanie się do pracy lub szkoły.

Do kompletu zostały dołączone wieszaki na okrycia wierzchnie oraz szafka, która świetnie sprawdzi się do przechowywania butów.

Zobacz więcej
Drzwi przesuwne w kasecie Monstera 100

Drzwi przesuwne w kasecie Monstera 100

Nie tylko meble odgrywają ważną rolę w aranżacji wnętrz, ale także takie elementy jak drzwi. W inspiracji prezentujemy drzwi przesuwne w kasecie, które doskonale sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne montowane w kasecie nie kolidują z meblami, do ich otwierania nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni.

Dzięki temu obok nich mogła stanąć konsola, która jest modnym dodatkiem w aranżacji przedpokoju. Prezentowane drzwi przesuwne występują w ponadczasowych wariantach kolorystycznych, co ułatwia ich dopasowanie do Twojej aranżacji.

Zobacz więcej