Słoneczny taras ze strefą relaksu

Słoneczne i ciepłe dni zachęcają nas do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taki relaks ma doskonały wpływ na nasze samopoczucie. Odpoczywając w otoczeniu zieleni, możemy zapomnieć o codziennych obowiązkach i oczyścić umysł z myśli dotyczących powszednich spraw. Planując urządzanie wnętrz, warto pomyśleć także o tarasie, który posłuży jako miejsce do ładowania baterii oraz zapewni przestrzeń do spotkań w gronie rodzinnym lub z paczką przyjaciół.

Kolekcje

Zestaw mebli ogrodowych Ziboni

Zestaw mebli ogrodowych Ziboni

Kawa w ogrodzie ze znajomymi, a może chwila relaksu z rodziną? Do tego zadania doskonale sprawdzi się zestaw mebli ogrodowych Ziboni. W skład kompletu wchodzą dwa fotele z podłokietnikami, wygodna kanapa oraz praktyczny stolik. Meble doskonale sprawdzą się zarówno na tarasie, balkonie jak i w ogrodzie.

Zobacz więcej
Fotel wiszący Elmariko

Fotel wiszący Elmariko

Ciepłe, wiosenne lub letnie poranki, Ty z filiżanką kawy i pierwsze promienie słońca – przyjemna wizja prawda? Jeśli dodasz do niej fotel wiszący Elmariko otrzymasz klimatyczne chwile w otoczeniu natury. Wygodne siedzisko z miękką poduszką zapewni komfortowy wypoczynek niezależnie od pory dnia.

Zobacz więcej
Huśtawka ogrodowa Jakund

Huśtawka ogrodowa Jakund

Delikatne bujanie, śpiew ptaków, zapach kwiatów i moc zieleni, to momenty i doznania, które warto celebrować. Wypoczywając na huśtawce ogrodowej Jakund możesz poczytać książkę lub po prostu chłonąć miłe chwile. Jest to model, z którego możesz skorzystać w samotności lub z bliską Ci osobą.

Zobacz więcej
Lampy ogrodowe w kształcie kuli Cumulus

Lampy ogrodowe w kształcie kuli Cumulus

Ciepłe letnie wieczory wymagają odpowiedniej oprawy. Jeśli planujesz stworzyć strefę relaksu na świeżym powietrzu, nie zapominaj o odpowiednim oświetleniu. Z otaczającą zielenią doskonale komponują się lampy ogrodowe w kształcie kuli Cumulus. Dostępne w dwóch rozmiarach idealnie uzupełnią wypoczynkowy kącik w Twoim otoczeniu.

Zobacz więcej