Mała sypialnia w nowoczesnym stylu

Urządzenie małej sypialni to prawdziwa sztuka kompromisów. Duża szafa, czy mniejsza szafa + komoda. Łóżko 140 cm + stolik nocy, czy łóżko o rozmiarze 160 cm z większym komfortem snu? Na szczęście jest dużo praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci urządzić małą sypialnię w nowoczesnym stylu!

Mała sypialnia w nowoczesnym stylu

Łóżko do sypialni

Jeśli decydujesz się na łóżko małżeńskie, które będzie współdzielić z osobą, która lubi spać w poprzek, to zdecydowanie wybierz większy rozmiar łóżka. Wasz komfort snu jest najważniejszy. Natomiast brak stolika nocnego możesz zrekompensować sobie wiszącymi półkami. Pamiętaj tylko o ustaleniu odpowiedniej wysokości lub odsunięciu łóżka od ściany.

Kolekcje

Łóżko tapicerowane Alita

Łóżko tapicerowane Alita

Łóżko tapicerowane Alita to nowoczesne łóżko tapicerowane, które występuje w kilku wersjach kolorystycznych, oferując obicie w tkaninie typu plecionka lub ekoskóra. Zaletą łóżka jest pojemnik na pościel, który zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania.

Zobacz
Półka Cygni 001

Półka Cygni 001

Półki Cygni 001 występują w trzech kolorach, które doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Półki to nie tylko świetne zastępstwo stolika nocnego, ale również regału na książki. Małe półki sprawdzą się do ekspozycji ulubionych pamiątek i zdjęć.

Zobacz