Mała sypialnia w nowoczesnym stylu

Witamy w świecie nowoczesnego designu, gdzie biel i odcienie szarości tworzą parę jedyną w swoim rodzaju, uwodząc prostotą i praktycznością. W małych pomieszczeniach to niezmiernie ważne. Jak więc urządzić mały salon w bloku, który nie jest ustawny, a na dodatek ma pełnić rolę sypialni, jadalni i pokoju dziennego?

Podział na strefy

Najważniejszym zdaniem będzie podzielenie przestrzeni na strefy, które ułatwią Ci jej organizację. W strefie wypoczynkowej powinien znaleźć się wygodny narożnik z funkcją spania. Natomiast w jadalni stół z opcją rozłożenia oraz wygodne krzesła. Warto również zadbać o szafy, w których przechowasz domowe akcesoria.

Kolekcje

Narożnik Kanton Mini

Narożnik z funkcją spania Kanton Mini

Narożnik z funkcją spania Kanton Mini to jeden z ulubionych modeli klientów Mirjan24. Nowoczesny narożnik oferuje sporo miejsca siedzącego oraz wygodną leżankę, którą przeobrazisz w łóżko.

Zobacz
Meblościanka Pixso I

Meblościanka Pixso I

Meblościanka Pixso I to cicha bohaterka też aranżacji. Dzięki swojej ciekawej budowie prezentuje się zgrabnie. Nie zajmuje dużo miejsca, ale zapewnia sporo miejsca do przechowywania w zamykanych szafkach.

Zobacz