Wybierz parametry:

Cena

303 zł - 4361 zł

Łóżka sypialniane

rabat na meble przy kolejnym zakupie

szybka dostawa mebli w 7 lub 14 dni

promocje miesiąca na meble

producent mebli mirjan

meble na niskie raty

łóżka sypialniane,łoża,łóżka do sypialni,łóżka tapicerowane

Łóżka sypialniane Jest 122 produktów.

na stronę
Łóżka sypialniane

Łóżko to najważniejszy element każdej sypialni. Powinno być wygodne, komfortowe i zapewniać odpoczynek w ciągu nocy. Nasza oferta to przekrój przez łoża drewniane, jak i tapicerowane. Posiadamy bardzo duży wybór kolorystyczny, co pozwoli na idealne dopasowanie do każdego wnętrza. Oferujemy nowoczesne łoża z pikowanymi zagłówkami, a także z oświ...

Łóżko to najważniejszy element każdej sypialni. Powinno być wygodne, komfortowe i zapewniać odpoczynek w ciągu nocy. Nasza oferta to przekrój przez łoża drewniane, jak i tapicerowane. Posiadamy bardzo duży wybór kolorystyczny, co pozwoli na idealne dopasowanie do każdego wnętrza. Oferujemy nowoczesne łoża z pikowanymi zagłówkami, a także z oświetleniem LED, które nada Twojej sypialni niesamowitego klimatu. Nasze łoża posiadają szereg cech funkcjonalnych - przede wszystkim skrzynie otwierane na różny sposób, co pozwala na komfortowe używanie w każdym pomieszczeniu. Proponujemy również łoża z szufladami, co zapewnia jeszcze większą powierzchnię do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Dla ułatwienia korzystania ze skrzyń w łożach podczas produkcji zastosowaliśmy automaty gazowe, które sprawiają, że otwieranie pojemnika na pościel staje się lekkie i przyjemne.
Łóżka sypialniane w obiciu z ekoskóry w modnych odcieniach bieli, szarości, czarnego - to meble, które przygotowaliśmy z myślą o klientach. 

Więcej