Metody dostawy


Odbiór osobisty

Ze względów ostrożności i troskę o zdrowie naszych Klientów oraz pracowników, zawieszamy możliwość odbioru osobistego do odwołania.


Dostawa własnym transportem

W Mirjan24 produkty dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. Sprawna sieć dystrybucji bazuje na rozbudowanej flocie ponad 180 samochodów ciężarowych i dostawczych. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, żeby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione online meble. O dynamiczny przebieg realizacji tego procesu dba również zespół logistyków, którzy codziennie analizują sytuację na drogach, wyznaczając jak najkrótszą trasę do Twojego domu. Takie zaplecze pozwala nam na realizacje zamówień i dostarczanie produktów w coraz krótszym czasie.


Certyfikat TCC Elite

Nowoczesna flota samochodów pod wspólnym logiem Mirjan24 zaliczona została do elitarnego grona najlepszych przewoźników prężnie działających w branży usług transportowych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Zdobyty certyfikat TCC Elite przede wszystkim potwierdza, że flota Mirjan24 spełnia najwyższe wymagania m.in. względem jakości wchodzących w jej skład pojazdów, ochrony ubezpieczeniowej oraz wymogów prawnych i dobrej reputacji firmy, wynikającej z opinii bezpośrednich kontrahentów.

Wysoki standard samochodów ciężarowych i dostawczych kierowcom zapewnia komfortowe warunki do pracy, a z punktu widzenia procesów logistycznych jest gwarancją zapewnienia sprawnego przepływu towarów na terenie kraju oraz całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem rynków zachodnich.

Nasze magazyny:


Łęka Mroczeńska

Strategiczną lokalizacją firmy Mirjan24 jest Łęka Mroczeńska 102. W tym miejscu mieści się siedziba firmy, produkcja mebli tapicerowanych oraz główny magazyn. Duże powierzchnie magazynowe odgrywają kluczową rolę w procesie realizowania założeń szybkie dostawy. Posiadanie na stanie magazynowym najpopularniejszych mebli umożliwia nam realizowanie zamówień nawet w przeciągu 5 dni roboczych.

Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów, Polska


Baranów Cło 31a, 63-604 Baranów, Polska

Baranów

Dynamiczny rozwój firmy oraz technologii logistycznej pozwolił na zwiększenie powierzchni magazynowych. Magazyn znajdujący się w miejscowości Baranów przy ulicy Cło 31a odpowiada za zachowanie pełnej kontroli nad terminowością, usprawniając pracę całej firmy. To właśnie w tym magazynie składowane są meble oraz akcesoria przeznaczone wyłącznie do zaopatrzenia naszych kontrahentów krajowych, oraz zagranicznych. Dzięki dobrej organizacji pracy i podziałom obowiązków, procesy magazynowe przyczyniają się do szybkiej realizacji zamówień, zapewniając obopólne zadowolenie.


Mosonmagyaróvár

W Mosonmagyaróvár dobrze koordynowany zespół nieustannie dba o sprawną obsługę i szybką realizację. Magazyn o powierzchni 2400 m2 umiejscowiony jest w strategicznej lokalizacji, dzięki której mamy szybki dostęp do głównych tras i autostrad, co znacznie ułatwia efektywną dystrybucję mebli i akcesoriów zamówionych online.

Oferujemy bezpłatną dostawę własnym transportem, dzięki czemu meble bezpiecznie dotrą do mieszkania.

9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány u 21, Węgry


Strada Constructorilor 10, Târgoviște, Dâmbovița, 130086, Rumunia

Bukareszt

Przykładamy dużą wagę do szybkości i bezpieczeństwa dostarczanych przez nas produktów. Dlatego mamy również funkcjonalne magazyny na terytorium Rumunii. Wszystko po to, aby zamawianie było wydajne i bezproblemowe, dając przy tym kupującym możliwość dostawy nawet w 24 godziny!

W skład kompleksu wchodzi magazyn w Bukareszcie o powierzchni ponad 1400 m², w którym 8 pracowników realizuje zamówienia napływające z południa kraju.


Baia Mare

Sieć własnych magazynów obejmuje strategiczne miejsca na mapie kraju. Jednym z nich jest Baia Mare, gdzie znajduje się magazyn o powierzchni sięgającej prawie 2500 m2. Pozwala on na przechowywanie produktów i gwarantuje dynamiczną realizację zamówień napływających z północy, wschodu i zachodu, a także z centrum kraju.

Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramureș, Rumunia


Międzynarodowy zasięg Mirjan24Dostawa zawsze na czas dzięki ogromnej flocie pojazdów