Metody dostawy


Odbiór osobisty

Ze względów ostrożności i troskę o zdrowie naszych Klientów oraz pracowników, zawieszamy możliwość odbioru osobistego do odwołania.


Dostawa własnym transportem

W Mirjan24 produkty dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. Sprawna sieć dystrybucji bazuje na rozbudowanej flocie ponad 120 samochodów ciężarowych i dostawczych. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, żeby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione online meble. O dynamiczny przebieg realizacji tego procesu dba również zespół logistyków, którzy codziennie analizują sytuację na drogach, wyznaczając jak najkrótszą trasę do Twojego domu. Takie zaplecze pozwala nam na realizacje zamówień i dostarczanie produktów w coraz krótszym czasie.


Certyfikat TCC Elite

Nowoczesna flota samochodów pod wspólnym logiem Mirjan24 zaliczona została do elitarnego grona najlepszych przewoźników prężnie działających w branży usług transportowych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Zdobyty certyfikat TCC Elite przede wszystkim potwierdza, że flota Mirjan24 spełnia najwyższe wymagania m.in. względem jakości wchodzących w jej skład pojazdów, ochrony ubezpieczeniowej oraz wymogów prawnych i dobrej reputacji firmy, wynikającej z opinii bezpośrednich kontrahentów.

Wysoki standard samochodów ciężarowych i dostawczych kierowcom zapewnia komfortowe warunki do pracy, a z punktu widzenia procesów logistycznych jest gwarancją zapewnienia sprawnego przepływu towarów na terenie kraju oraz całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem rynków zachodnich.

Nasze magazyny:


Łęka Mroczeńska

Strategiczną lokalizacją firmy Mirjan24 jest Łęka Mroczeńska 102. W tym miejscu mieści się siedziba firmy, produkcja mebli tapicerowanych oraz główny magazyn. Duże powierzchnie magazynowe odgrywają kluczową rolę w procesie realizowania założeń szybkie dostawy. Posiadanie na stanie magazynowym najpopularniejszych mebli umożliwia nam realizowanie zamówień nawet w przeciągu 5 dni roboczych.

Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów, Polska


Baranów Cło 31a, 63-604 Baranów, Polska

Baranów

Dynamiczny rozwój firmy oraz technologii logistycznej pozwolił na zwiększenie powierzchni magazynowych. Magazyn znajdujący się w miejscowości Baranów przy ulicy Cło 31a odpowiada za zachowanie pełnej kontroli nad terminowością, usprawniając pracę całej firmy. To właśnie w tym magazynie składowane są meble oraz akcesoria przeznaczone wyłącznie do zaopatrzenia naszych kontrahentów krajowych, oraz zagranicznych. Dzięki dobrej organizacji pracy i podziałom obowiązków, procesy magazynowe przyczyniają się do szybkiej realizacji zamówień, zapewniając obopólne zadowolenie.


Budapeszt

W Törökbálint dobrze koordynowany zespół nieustannie dba o sprawną obsługę i szybką realizację. Magazyn o powierzchni 1200 m2 umiejscowiony jest w strategicznej lokalizacji, dzięki której mamy szybki dostęp do głównych tras i autostrad, co znacznie ułatwia efektywną dystrybucję mebli i akcesoriów zamówionych online.

Magazyn znajduje się w łatwo dostępnym miejscu, pozwalając na odbiór osobisty, który również nagradzamy 10% rabatem. Oferujemy bezpłatną dostawę własnym transportem, dzięki czemu meble bezpiecznie dotrą do mieszkania.

2045 Torokbalint, Raktárvárosi út. 1, Węgry


Strada Constructorilor 10, Targoviste, Dambovita, 130086, Rumunia

Bukareszt

Przykładamy dużą wagę do szybkości i bezpieczeństwa dostarczanych przez nas produktów. Dlatego mamy również funkcjonalne magazyny na terytorium Rumunii. Wszystko po to, aby zamawianie było wydajne i bezproblemowe, dając przy tym kupującym możliwość dostawy nawet w 24 godziny!

W skład kompleksu wchodzi magazyn w Bukareszcie o powierzchni ponad 1400 m², w którym 8 pracowników realizuje zamówienia napływające z południa kraju. Dzięki powierzchniom magazynowym, oferujemy możliwość odbioru osobistego, co pozwoli oszczędzić 10% na całym zamówieniu.


Baia Mare

Sieć własnych magazynów obejmuje strategiczne miejsca na mapie kraju. Jednym z nich jest Baia Mare, gdzie znajduje się magazyn o powierzchni sięgającej prawie 2500 m2. Pozwala on na przechowywanie produktów i gwarantuje dynamiczną realizację zamówień napływających z północy, wschodu i zachodu, a także z centrum kraju.

Magazyn znajduje się w łatwo dostępnym punkcie, dzięki czemu klienci korzystają z możliwości osobistego odbioru produktów, które dodatkowo wynagradzamy 10% rabatem na całe zamówienie.

Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunia


Międzynarodowy zasięg Mirjan24Dostawa zawsze na czas dzięki ogromnej flocie pojazdów