Metody dostawy


Odbiór osobisty

Ze względów ostrożności i troskę o zdrowie naszych Klientów oraz pracowników, zawieszamy możliwość odbioru osobistego do odwołania.


Dostawa własnym transportem

W Mirjan24 produkty dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. Sprawna sieć dystrybucji bazuje na rozbudowanej flocie ponad 120 samochodów ciężarowych i dostawczych. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, żeby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione online meble. O dynamiczny przebieg realizacji tego procesu dba również zespół logistyków, którzy codziennie analizują sytuację na drogach, wyznaczając jak najkrótszą trasę do Twojego domu. Takie zaplecze pozwala nam na realizacje zamówień i dostarczanie produktów w coraz krótszym czasie.

Nasze magazyny:


Baranów

Dynamiczny rozwój firmy oraz technologii logistycznej pozwolił na zwiększenie powierzchni magazynowych. Magazyn znajdujący się w miejscowości Baranów przy ulicy Cło 31a odpowiada za zachowanie pełnej kontroli nad terminowością, usprawniając pracę całej firmy. To właśnie w tym magazynie składowane są meble oraz akcesoria przeznaczone wyłącznie do zaopatrzenia naszych kontrahentów krajowych, oraz zagranicznych. Dzięki dobrej organizacji pracy i podziałom obowiązków, procesy magazynowe przyczyniają się do szybkiej realizacji zamówień, zapewniając obopólne zadowolenie.

Baranów Cło 31a, 63-604 Baranów

Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów

Łęka Mroczeńska

Strategiczną lokalizacją firmy Mirjan24 jest Łęka Mroczeńska 102. W tym miejscu mieści się siedziba firmy, produkcja mebli tapicerowanych oraz główny magazyn. Duże powierzchnie magazynowe odgrywają kluczową rolę w procesie realizowania założeń szybkie dostawy. Posiadanie na stanie magazynowym najpopularniejszych mebli umożliwia nam realizowanie zamówień nawet w przeciągu 5 dni roboczych.


Międzynarodowy zasięg Mirjan24Dostawa zawsze na czas dzięki ogromnej flocie pojazdów