Metody dostawy


Dostawa własnym transportem

W Mirjan24 produkty dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. Sprawna sieć dystrybucji bazuje na rozbudowanej flocie ponad 200 samochodów ciężarowych i dostawczych. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, żeby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione online meble. O dynamiczny przebieg realizacji tego procesu dba również zespół logistyków, którzy codziennie analizują sytuację na drogach, wyznaczając jak najkrótszą trasę do Twojego domu. Takie zaplecze pozwala nam na realizacje zamówień i dostarczanie produktów w coraz krótszym czasie.


Certyfikat TCC Elite

Nowoczesna flota samochodów pod wspólnym logiem Mirjan24 zaliczona została do elitarnego grona najlepszych przewoźników prężnie działających w branży usług transportowych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Zdobyty certyfikat TCC Elite przede wszystkim potwierdza, że flota Mirjan24 spełnia najwyższe wymagania m.in. względem jakości wchodzących w jej skład pojazdów, ochrony ubezpieczeniowej oraz wymogów prawnych i dobrej reputacji firmy, wynikającej z opinii bezpośrednich kontrahentów.

Wysoki standard samochodów ciężarowych i dostawczych kierowcom zapewnia komfortowe warunki do pracy, a z punktu widzenia procesów logistycznych jest gwarancją zapewnienia sprawnego przepływu towarów na terenie kraju oraz całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem rynków zachodnich.

Nasze magazyny:


Centrum Logistyczne Mirjan24 - Oleśnica

Dynamiczny rozwój branży pozwolił nam na poszerzenie horyzontów, dzięki czemu zdecydowaliśmy się na magazyn wysokiego składowania – Hillwood Oleśnica Południe, znajdujący się przy węźle drogi ekspresowej S8.
Obiekt oferuje 52 975 mkw. z czego ponad 23 000 mkw. są do dyspozycji Mirjan24, pozwalając na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Magazyn wyposażony jest w wielopoziomowe regały, specjalistyczne rampy przeładunkowe, zintegrowany system komputerowy oraz innowacyjne wózki widłowe, spełniając najwyższe standardy magazynowe.
Zastosowane technologie gwarantują łatwą obsługę techniczną, bezpieczeństwo przechowywanych towarów oraz wydajność systemu sprzedażowego.

Centrum Logistyczne Mirjan24, Cieśle 1M, 56-400 Oleśnica, Polska

Mosonmagyaróvár

W Mosonmagyaróvár dobrze koordynowany zespół nieustannie dba o sprawną obsługę i szybką realizację. Magazyn o powierzchni 2400 m2 umiejscowiony jest w strategicznej lokalizacji, dzięki której mamy szybki dostęp do głównych tras i autostrad, co znacznie ułatwia efektywną dystrybucję mebli i akcesoriów zamówionych online.

Oferujemy bezpłatną dostawę własnym transportem, dzięki czemu meble bezpiecznie dotrą do mieszkania.

9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány u 21, Węgry

Bukareszt

Przykładamy dużą wagę do szybkości i bezpieczeństwa dostarczanych przez nas produktów. Dlatego mamy również funkcjonalne magazyny na terytorium Rumunii. Wszystko po to, aby zamawianie było wydajne i bezproblemowe, dając przy tym kupującym możliwość dostawy nawet w 5 dni!

W skład kompleksu wchodzi magazyn w Bukareszcie o powierzchni ponad 1400 m², w którym 12 pracowników realizuje zamówienia napływające z południa kraju.

Strada Constructorilor 10, Târgoviste, Dâmbovita, 130086, Rumunia

Baia Mare

Sieć własnych magazynów obejmuje strategiczne miejsca na mapie kraju. Jednym z nich jest Baia Mare, gdzie znajduje się magazyn o powierzchni sięgającej prawie 2500 m2. Pozwala on na przechowywanie produktów i gwarantuje dynamiczną realizację zamówień napływających z północy, wschodu i zachodu, a także z centrum kraju.

Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunia

Międzynarodowy zasięg Mirjan24Dostawa zawsze na czas dzięki ogromnej flocie pojazdów