Kariera

Dumą naszej firmy jest niewątpliwie solidny fundament rodzinny, na którym została ona zbudowana. Dbamy o to, by tę rodzinną atmosferę przenieść także na płaszczyznę zawodową, by każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Mamy świadomość tego, że to dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągnęliśmy sukces. Bez Was nie byłoby to możliwe. Pragniemy otaczać się radosnymi, ambitnymi osobami, stawiamy na otwartość i umiejętność pracy w zespole. Dajemy szansę ludziom z pasją, iskierką w oku. Doceniamy potencjał i sumienne dążenie do celu.

Zaangażowanie w wykonywaną pracę dostrzegamy i staramy się je w odpowiedni sposób wynagrodzić. W tym celu powstały systemy premiowe, które są indywidualnie dopasowane do oferowanych stanowisk pracy. Ponadto pracownicy mają możliwość uczestniczenia w kursach podnoszących ich kwalifikacje oraz realizować własną ścieżkę kariery. Ważna jest dla nas również integracja pracowników. Wspólnie spotykamy się na pracowniczej wigilii oraz przy okazji firmowych jubileuszy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ogłaszamy nabór na stanowiska takie jak:

Praca w fabryce

Pracownik do załadunku mebli

Zadaniem osoby pracującej na stanowisku „załadunek mebli” jest sprawdzenie odbieranego towaru i ułożenia go w samochodzie dostawczym/ magazynie. Szczególną uwagę, trzeba zwrócić na kolejność układanych mebli. Musi być ona zgodna z listą rozładunku kierowcy samochodu dostawczego lub wytycznych przełożonego. Praca przy załadunku mebli wymaga dobrej kondycji fizycznej oraz dokładności i skrupulatności. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Od kandydata oczekujemy:

 • Dobrej kondycji fizycznej - wykonywane zdania, są pracą fizyczną.
 • Umiejętności pracy w szybkim tempie.
 • Umiejętności pracy w zespole.
 • Zaangażowania oraz dokładności przy wykonywanej pracy.


Kontakt: 785 053 154

Pracownik do rozładunku stelaży

Praca na tym stanowisku wymaga od zatrudnionego mężczyzny dobrej kondycji fizycznej oraz zaangażowania w wykonywane czynności.
Osoby te są odpowiedzialne za rozładunek stelaży drewnianych, które wykorzystywane są do produkcji mebli tapicerowanych.

Od kandydata na to stanowisko oczekujemy umiejętności pracy w szybkim tempie — pojedynkę oraz w grupie, dobrej organizacji pracy i kultury osobistej.
Nie wymagamy doświadczenia, może być ono jedynie dodatkowym atutem.


Kontakt: 785 053 154

Osoby do sprawdzania i kompletacji towaru

Praca ta stanowi samodzielne stanowisko, pod nadzorem kierownika magazynu.
Polega na przyjęciu towaru, zweryfikowanie stanu faktycznego z dołączonymi do ładunku dokumentami, prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie przywiezionych towarów na magazynie oraz przygotowanie do ich wydania, a także wysyłki.
Do zadań dodatkowych należy także dbałość o czystość i porządek w magazynie.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy dobrej sprawności fizycznej oraz wysokiej kultury osobistej.


Kontakt: 785 053 154

Kierowca z kategorią prawa jazdy C lub C+E w transporcie międzynarodowym - wyjazdy tygodniowe

Praca kierowcy polega na bezpiecznym dostarczeniu towaru do określonej lokalizacji w odpowiednim czasie, dlatego tak pożądaną cechą jest odpowiedzialność, koncentracja, doskonały refleks oraz orientacja w terenie.

Kierowca to osoba samodzielna, opanowana oraz odporna na stres, ponieważ w podróży wielokrotnie musi zmagać się z trudnymi warunkami na drodze.

Praca o takim charakterze da możliwość otrzymywania godziwego wynagrodzenia, podróżowania do wielu zakątków Europy oraz nabierania doświadczenia z każdym przejechanym kilometrem.


Kontakt: 513 001 938

Praca w biurze

Webmaster

Webmaster to osoba odpowiedzialna za stan techniczny sklepów internetowych. Dążymy do tego by nasze sklepy były wysoce funkcjonalne, lekkie w działaniu i proste w obsłudze. Dlatego webmaster musi być osobą kreatywną z umiejętnościami analitycznymi. Oczywiście umiejętności te muszą być podparte wiedzą techniczną. Nierzadko zadania, którym należy stawić czoła wiążą się ze szczegółowym rozpoznaniem tematu i przygotowaniem kilku rozwiązań. Bardzo często też powierzone zadania realizowane są w grupach dzięki czemu szybciej zdobywa się doświadczenie.

Oczekujemy znajomości:

 • HTML 5, CSS 3
 • JavaScript, jQuery

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

 • PHP5, Smart
 • baz danych, SQL
 • j. angielski (głównie w celu przeprowadzenia researchu w dokumentacji framework'ów)


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Grafik

Dołącz do naszego kreatywnego zespołu grafików i przenieś się do świata aranżacji. Na stanowisku grafik komputerowy będziesz mieć możliwość tworzenia własnych wizji wnętrz oraz obcowania z wysokiej jakości sprzętem fotograficznym i zaawansowanymi programami graficznymi. Znajomość aktualnych trendów wnętrzarskich jest mile widziana.
Pojawiają się również zadania specjalne, takie jak: tworzenie szaty graficznej dla sklepów i serwisów aukcyjnych, wykonywanie rysunków technicznych oraz przygotowanie infografiki, wizytówki, kalendarza, szaty graficznej pod artykuł w gazecie itp. Dlatego takie cechy jak elastyczność, gotowość do podejmowania wyzwań oraz otwartość na poznanie nowych metod działania jest niezbędna podczas pracy na tym stanowisku.

Oczekujemy umiejętnej obsługi programów do:

 • umiejętności w zakresie DTP;
 • umiejętności w zakresie grafiki wektorowej;
 • znajomość warsztatu fotografii;
 • kreatywność oraz determinacja;

Dodatkowym atutem będzie:

 • umiejętność w zakresie tworzenia wizualizacji trójwymiarowych;
 • doświadczenie związane z montażem filmów;
 • umiejętność tworzenia animacji;
 • obsługa programów z pakietu ADOBE lub oprogramowań opensource (np.gimp, inkscape);
 • umiejętność modelowania 3D


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Copywriter

Otwarty umysł - to podstawowa cecha, jaką powinien posiadać copywriter. Czasem trzeba być gotowym na tworzenie ponad kilkunastu tekstów dziennie, które będą oryginalne i na wysokim poziomie. Tematyka nie zawsze jest ściśle związana z meblami. Od osób na tym stanowisku oczekujemy elokwencji, zdolności do samodzielnego gromadzenia informacji i rozpoznania danego tematu. Niezależnie od wykonywanych zadań oczekujemy pełnego zaangażowania.

Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Asortymentowiec

Jest to bardzo odpowiedzialna praca. Osoba na tym stanowisku wprowadza oraz nadzoruje asortyment. Szczególnie należy wracać uwagę na to aby nie sprzedać produktu za połowę ceny, w innym kolorze bądź też wycofanego z oferty. Dlatego tak istotna jest sumienność . Cenimy kiedy nasz pracownik umiejętnie organizuje swój czas pracy oraz swobodnie potrafi przechodzić pomiędzy systemami sprzedaży. Niezbędnym narzędziem pracy na stanowisku asortymentowca jest znajomość podstaw HTML .

Mile widziana znajomość systemów sprzedaży:

 • Allegro
 • Amazon
 • eBay
 • PrestaShop
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Osoby ze znajomością języków obcych

Rumuński, Węgierski, Niemiecki

Jeżeli władasz komunikatywnie którymś z wyżej wymienionych języków to ta oferta pracy jest skierowana właśnie dla Ciebie. Systematyczne używanie języka jest podstawą jego kształcenia. Gdzie można to efektywniej wykonywać niż w pracy? Możliwość szlifowania nabytej umiejętności w połączenie z pracą zarobkową tworzą duet idealny. Praca polega na obsłudze sklepów internetowych oraz współpracą z działem SEO.


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Jeżeli obecnie nie prowadzimy naboru na stanowisko którym jesteś zainteresowany - zgłoś się. Firma intensywnie się rozwija i niewykluczone, że utworzymy kolejne miejsce pracy a Ty będziesz jedną z pierwszych osób na liście oczekujących.

Wszystkie nadesłane CV trafiają do Bazy Kandydatów dzięki czemu możemy do nich wrócić, gdy pojawi się zapotrzebowanie na stanowisko, na które aplikujesz.

Niezależnie od stanowiska czekają na Ciebie niezapomniani ludzie, interesujące doświadczenia oraz wiedza której nie zdobędziesz w szkole. Razem z nami rozwijaj swoje pasje. Czekamy na Ciebie!