Kariera

Dumą naszej firmy jest niewątpliwie solidny fundament rodzinny, na którym została ona zbudowana. Dbamy o to, by tę rodzinną atmosferę przenieść także na płaszczyznę zawodową, by każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Mamy świadomość tego, że to dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągnęliśmy sukces. Bez Was nie byłoby to możliwe. Pragniemy otaczać się radosnymi, ambitnymi ludźmi, stawiamy na otwartość i umiejętność pracy w zespole. Dajemy szansę ludziom z pasją, iskierką w oku. Doceniamy potencjał i sumienne dążenie do celu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ogłaszamy nabór na stanowiska takie jak:
 

Praca w fabryce

Pracownik do załadunku mebli

Zadaniem osoby pracującej na stanowisku „załadunek mebli” jest sprawdzenie odbieranego towaru i ułożenia go w samochodzie dostawczym/ magazynie. Szczególną uwagę, trzeba zwrócić na kolejność układanych mebli. Musi być ona zgodna z listą rozładunku kierowcy samochodu dostawczego lub wytycznych przełożonego.

Na stanowisko „załadunek mebli” szukamy mężczyzny o dobrej kondycji fizycznej. Wykonywane zdania, są pracą fizyczną. Od kandydata oczekujemy zaangażowania w wykonywaną pracę, umiejętności pracy w szybkim tempie oraz pracy w zespole. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.


Kontakt: 513 001 952

Pracownik do rozładunku stelaży

Na stanowisku „rozładunek stelaży” wymaga jest dobra kondycja fizyczna. Praca polega na rozładowaniu samochodu dostawczego ze stelaży, pod meble tapicerowane.

Na stanowisko „rozładunek stelaży” szukamy mężczyzny o dobrej kondycji fizycznej. Wykonywane zdania, są pracą fizyczną. Od kandydata oczekujemy umiejętności pracy w szybkim tempie oraz pracy w zespole. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.


Kontakt: 513 001 952

Osoby do sprawdzania i kompletacji towaru

Magazynier to stanowisko samodzielne, pod nadzorem kierownika magazynu. Osoba zatrudniona na stanowisku magazynier odpowiada za porządek w firmowym magazynie oraz za prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie przywiezionych przez naszych kontrahentów towarów.

Pracownik magazynu odpowiedzialny jest również za przygotowanie do wydania i wysyłki zamówionego przez klienta towaru. Do zadań dodatkowych należy także dbałość o czystość i porządek w magazynie.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy dobrej sprawności fizycznej oraz wysokiej kultury osobistej.


Kontakt: 513 001 952

Kierowca z kategorią prawa jazdy C lub C+E w transporcie międzynarodowym - wyjazdy tygodniowe

Praca kierowcy polega na bezpiecznym dostarczeniu towaru do określonej lokalizacji w odpowiednim czasie, dlatego tak pożądaną cechą jest odpowiedzialność, koncentracja, doskonały refleks oraz orientacja w terenie.

Kierowca to osoba samodzielna, opanowana oraz odporna na stres, ponieważ w podróży wielokrotnie musi zmagać się z trudnymi warunkami na drodze.

Praca o takim charakterze da możliwość otrzymywania godziwego wynagrodzenia, podróżowania do wielu zakątków Europy oraz nabierania doświadczenia z każdym przejechanym kilometrem.


Kontakt: 513 001 952

Praca w hurtowni tkanin

Sprzedawca

Zadaniem osoby pracującej na stanowisku „sprzedawca” jest bezpośrednia lub pośrednia obsługa klienta w oparciu o profesjonalizm oraz standardy firmy.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

 • Profesjonalną obsługę klienta.
 • Udzielanie porad w doborze produktów.
 • Obsługę kasy fiskalnej i fakturowanie sprzedaży.
 • Dbałość o sklep zgodnie z polityką firmy.
 • Przyjmowanie reklamacji od klientów.
 • Raportowanie sprzedaży zgodnie z obowiązującym oprogramowaniem.

Szukamy osoby komunikatywnej, która zna podstawowe techniki sprzedażowe. Od kandydata oczekujemy zaangażowania i motywacji do pracy. Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w hurtowni z tkaninami. Wymagamy podstawowych umiejętności obsługi komputera.


Kontakt: 660 323 600

Osoby do cięcia materiału

Głównym zadaniem osoby, pracującej przy cięciu materiałów jest odcięcie odpowiedniej długości tkaniny tapicerskiej z wałka materiału, według narzuconych przez kupujących miar.

Stanowisko to nie wymaga zdolności manualnych – tu liczy się dokładność i precyzja.

Osoba na tym stanowisku wykorzystuje w swojej pracy jedynie centymetr krawiecki, wybrany przez klienta wałek z materiałem, nożyczki oraz noże krawieckie. Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: dokładności, zorganizowania, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej.


Kontakt: 660 323 600

Praca w biurze

Webmaster

Webmaster to osoba odpowiedzialna za stan techniczny sklepów internetowych. Dążymy do tego by nasze sklepy były wysoce funkcjonalne, lekkie w działaniu i proste w obsłudze. Dlatego webmaster musi być osobą kreatywną z umiejętnościami analitycznymi. Oczywiście umiejętności te muszą być podparte wiedzą techniczną. Nierzadko zadania, którym należy stawić czoła wiążą się ze szczegółowym rozpoznaniem tematu i przygotowaniem kilku rozwiązań. Bardzo często też powierzone zadania realizowane są w grupach dzięki czemu szybciej zdobywa się doświadczenie.

Oczekujemy znajomości:

 • HTML 5, CSS 3
 • JavaScript, jQuery

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

 • PHP5, Smart
 • baz danych, SQL
 • j. angielski (głównie w celu przeprowadzenia researchu w dokumentacji framework'ów)


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Grafik

Rola osoby zajmującej się grafiką jest w naszej firmie bardzo szeroka. Składa się na nią przygotowanie szaty graficznej dla sklepów, serwisów aukcyjnych, media społecznościowe itp. itd. Grafik często ma do czynienia z aparatem fotograficznym, modelowaniem 3D lub wykonywaniem rysunków technicznych. Pojawiają się również zadania specjalne, takie jak: przygotowanie infografiki, wizytówki, kalendarza, szaty graficznej pod artykuł w gazecie itp. Dlatego takie cechy jak elastyczność, gotowość do podejmowania wyzwań oraz otwartość na poznanie nowych metod działania jest niezbędne podczas pracy na tym stanowisku.

Oczekujemy umiejętnej obsługi programów do:

 • grafiki rastrowej
 • grafiki wektorowej

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

 • modelowanie 3D


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Copywriter

Otwarty umysł - to podstawowa cecha, jaką powinien posiadać copywriter. Czasem trzeba być gotowym na tworzenie ponad kilkunastu tekstów dziennie, które będą oryginalne i na wysokim poziomie. Tematyka nie zawsze jest ściśle związana z meblami. Od osób na tym stanowisku oczekujemy elokwencji, zdolności do samodzielnego gromadzenia informacji i rozpoznania danego tematu. Niezależnie od wykonywanych zadań oczekujemy pełnego zaangażowania.

Priorytetowo podejmiemy współpracę z osobą z bardzo dobrą znajomością języka czeskiego.


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Asortymentowiec

Jest to bardzo odpowiedzialna praca. Osoba na tym stanowisku wprowadza oraz nadzoruje asortyment. Szczególnie należy wracać uwagę na to aby nie sprzedać produktu za połowę ceny, w innym kolorze bądź też wycofanego z oferty. Dlatego tak istotna jest sumienność . Cenimy kiedy nasz pracownik umiejętnie organizuje swój czas pracy oraz swobodnie potrafi przechodzić pomiędzy systemami sprzedaży. Niezbędnym narzędziem pracy na stanowisku asortymentowca jest znajomość podstaw HTML .

Mile widziana znajomość systemów sprzedaży:

 • Allegro, Aukro
 • Amazon
 • eBay
 • PrestaShop
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Osoby ze znajomością języków obcych

Czeski, Słowacki, Węgierski, Niemiecki

Jeżeli władasz komunikatywnie którymś z wyżej wymienionych języków to ta oferta pracy jest skierowana właśnie dla Ciebie. Systematyczne używanie języka jest podstawą jego kształcenia. Gdzie można to efektywniej wykonywać niż w pracy? Możliwość szlifowania nabytej umiejętności w połączenie z pracą zarobkową tworzą duet idealny. Praca polega na obsłudze sklepów internetowych oraz współpracą z działem SEO.


Kontakt: praca@meblemirjan.pl | 604 943 327

Jeżeli obecnie nie prowadzimy naboru na stanowisko którym jesteś zainteresowany - zgłoś się. Firma intensywnie się rozwija i niewykluczone, że utworzymy kolejne miejsce pracy a Ty będziesz jedną z pierwszych osób na liście oczekujących.

Wszystkie nadesłane CV trafiają do Bazy Kandydatów dzięki czemu możemy do nich wrócić, gdy pojawi się zapotrzebowanie na stanowisko, na które aplikujesz.

Niezależnie od stanowiska czekają na Ciebie niezapomniani ludzie, interesujące doświadczenia oraz wiedza której nie zdobędziesz w szkole. Razem z nami rozwijaj swoje pasje. Czekamy na Ciebie!