Witaj drogi kliencie, bardzo nam miło, że jesteś z nami. To wiele znaczy, że zdecydowałeś się odwiedzić właśnie tę stronę i spędzić akurat tutaj, swój cenny czas. Doceniając ten fakt, poświęcamy się idei, według której Twój czas jest bezcenny, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś mógł w przyjemny sposób, dostać to, czego szukasz. Musisz wiedzieć, że ogromnie cenimy sobie zadowolenie klientów i to, aby doświadczenia z firmą Mirjan24 wiązały się tylko i wyłącznie z pozytywnymi wrażeniami. Nie jest to proste, jednak wykonanie tych trudnych zadań, daje w życiu najwięcej satysfakcji. Odrobiliśmy lekcje i szczegółowo przyjrzeliśmy się oczekiwaniom klientów, starannie rozwijając każdy aspekt składający się na ich spełnienie. Jaki jest tego efekt? Zapraszamy do dalszej lektury.

Mirjan24 - zarząd

30 lat doświadczenia

Jakie wrażenie na człowieku robi 20-letni samochód, który cieszy się nienagannym stanem lakieru, wzorową pracą silnika i płynną pracą zawieszenia? Świadczy to o klasie samochodu, ale i właścicielu. Nasza firma funkcjonuje i rozwija się od 30 lat, stale pracując nad jej elementami składowymi. W naszym przypadku każdy rok, to duży krok do przodu, który ciągnie za sobą rozwój i jakość oferty.

Meble dla każdego

Na pewno już wiesz, że możesz kupić u nas różnego typu meble. Być może wiesz też, co byś chciał kupić, ale na pewno nie wiesz, ile naszych starań stoi za daną ofertą. Każdy produkt, który oglądasz to starannie przemyślana propozycja. Przygotowując asortyment, rozważamy, czy to jest to, czego nasi klienci oczekują od nas, czy to najlepsza cena, którą możemy zaoferować? Między innymi takie pytania pozwoliły przygotować nam atrakcyjną ofertę dopasowaną do każdej odwiedzającej sklep osoby.

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Nasz klient chroniony jest regulaminem przygotowanym przez kancelarię prawniczą. Zawsze jest dostęp do pełnej informacji na temat zamówienia. Każde zamówienie realizowane zostaje z nienaganną starannością. Od momentu jego złożenia do momentu dostarczenia mebla do domu klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość zwrócenia zakupionego mebla w ciągu 14 dni.

Producent mebli

Nowoczesne Centrum Logistyczne Mirjan24

Nowoczesne Centrum Logistyczne to kolejny krok w strategii rozwoju firmy Mirjan24. Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie magazynowym to mocna przewaga rynkowa, która buduję naszą pozycję lidera w branży meblowej. Dzięki niemu możemy zapewnić kontrahentom stałą dostępność do produktów oraz płynność w realizacji zamówień. Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w nowej lokalizacji w miejscowości Mroczeń i oferuje 30 000 mkw powierzchni magazynowej. Przestronna infrastruktura otwiera nowe możliwości oraz znacząco przyspiesza czas realizacji dostaw. Budynek spełnia najwyższe standardy składowania produktów.

Łęka Mroczeńska - Siedziba firmy

W niewielkiej miejscowości – Łęce Mroczeńskiej, w której znajduje się główna siedziba firmy, zlokalizowane są także biura oraz linia produkcyjna. To właśnie tutaj przyjmowane są zamówienia online, a także wytwarzane produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Wszystko odbywa się zgodnie z napływającymi zamówieniami, według kolejności, rodzaju i czasu realizacji. Nad poprawnym i płynnym funkcjonowaniem linii produkcyjnej czuwa szereg wykwalifikowanych pracowników, którzy stale kontrolują wysoką jakość naszych produktów.

Łęka Mroczeńska
Łęka Mroczeńska
Magazyn w Budapeszcie
Magazyn w Budapeszcie

Magazyn w Mosonmagyaróvár

Zadbaliśmy o to, by nasze produkty były dostępne niemal w całej Europie. Dlatego też posiadamy magazyn o powierzchni 2400 m2 w Mosonmagyaróvár, dzięki któremu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi na terenie Węgier. W tym magazynie przechowywane są meble, które trafiają do klientów bezpośrednich. Zamówienia dostarczamy własnym, bezpiecznym transportem.

Magazyn w Bukareszcie

Oferowanie szybkiej realizacji zamówień to jeden z priorytetów firmy Mirjan24. By sprostać temu zadaniu, niezbędna jest dobrze prosperująca sieć magazynów. Wśród nich znajduje się magazyn w Bukareszcie. Służy on do przeładunku mebli oraz do magazynowania produktów topowych. Dzięki niemu, w wyznaczonych regionach Rumunii, możemy realizować niektóre zamówienia w przeciągu 5 dni. Magazyn umiejscowiony pod adresem Strada Constructorilor nr 34 D, Dâmbovița – 130086, posiada powierzchnię 2000 m2, a przy jego obsłudze pracuje 12 osób.

Magazyn w Bukareszcie
Magazyn w Bukareszcie
Magazyn w Baia Mare
Magazyn w Baia Mare

Magazyn w Baia Mare

Rumuńskie Baia Mare to świetnie skomunikowany punkt, w którym zlokalizowany został kolejny magazyn. Łatwy dostęp do sieci dróg krajowych w znacznym stopniu usprawnia transport towarów, a co bezpośrednio się z tym wiąże, realnie wpływa na skrócenie czasu oczekiwania na zamówione produkty. Magazyn to ponad 2500m2 powierzchni do składowania, dzięki czemu możemy oferować państwu meble z dostawą nawet w 5 dni! O sprawną realizację dostaw dba 15-osobowy zespół profesjonalistów, których celem jest szybkie i bezpieczne przyjęcie oraz dalsze przekierowanie produktów do ich nabywców.

Biuro

Produkcja

Logistyka

samochody mirjan24