Drogi Kliencie to dla nas niezwykła satysfakcja i wyróżnienie, że zdecydowałeś się odwiedzić nasz sklep. Mijający tak szybko czas pozwolił nam sukcesywnie unowocześniać nasze usługi. Jednak nie spoczywamy na laurach i ciągle udoskonalamy swoją pracę. Robimy to z myślą o Tobie. Chcemy by odwiedziny na stronie MIRJAN24 zaowocowały dłuższą współpracą i pozytywnymi wrażeniami. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, byś w łatwy, a przede wszystkim bezpieczny sposób znalazł, to czego szukasz. Łatwość wyszukiwania to efekt pracy wielu osób, które starannie przyglądają się oczekiwaniom klientów. Zaangażowanie naszego zespołu przynosi coraz lepsze efekty. Czym możemy się pochwalić? Sprawdź poniżej.

Mirjan24 - zarząd

31 lat doświadczenia

Doświadczenie, zaangażowanie i ciągły rozwój to nasze wartości. Przekładają się one na to, że zespół MIRJAN24, niczym trybiki w szwajcarskim zegarku, pracuje niezwykle wydajnie. Sprawna obsługa klienta i najwyższa jakość usług to kwestie, które ciągle ulepszamy. 31 lat obecności na rynku pozwoliło wypracować sprawny system realizacji zamówień. To jednak nie koniec, gdyż każdy rok to nowe wyzwania. Chcemy sięgać wyżej, by nasze działania ciągle ulepszały jakość proponowanej oferty.

Meble dla każdego

Różnorodna oferta to kolejny nasz atut. Z wielką starannością dobieramy meblowe propozycje. Staramy się, byś wśród bogatej oferty z łatwością znalazł to, czego potrzebujesz. Tworząc przyjazne rozwiązania, rodzaje mebli posegregowaliśmy również według pomieszczeń. Mnogość filtrów dotyczących m.in. stylów, wymiarów czy kolorów, pozwala na jeszcze sprawniejsze wyszukanie konkretnego typu. Ciągle monitorujemy potrzeby naszych klientów, tak by zaproponować najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas zakupów jest dla nas bardzo ważne. W naszym sklepie znajdziesz regulamin, w którym zamieściliśmy transparentne zasady korzystania ze sklepu www.mirjan24.pl. Na bieżąco udoskonalamy także cały proces realizacji zamówień tak, abyś czuł się bezpiecznie i pewnie na każdym jego etapie. Jeśli kupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni.

Producent mebli

Centrum Logistyczne MIRJAN24 w Mroczeniu

Centrum Logistyczne MIRJAN24 to kolejny krok w strategii rozwoju firmy. Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie magazynowym to mocna przewaga rynkowa, która buduje naszą pozycję lidera w branży meblowej. Dzięki niemu możemy zapewnić kontrahentom stałą dostępność do produktów oraz płynność w realizacji zamówień. Nowoczesny kompleks znajduje się w nowej lokalizacji w miejscowości Mroczeń i oferuje 30 000 mkw powierzchni magazynowej. Przestronna infrastruktura otwiera nowe możliwości oraz znacząco przyspiesza czas realizacji dostaw. Budynek spełnia najwyższe standardy składowania produktów.

W skład wielkopowierzchniowego kompleksu wchodzi także kilkupiętrowy biurowiec. Najwyższy w okolicy budynek oferuje 5 000 m2 przestrzeni. Nowocześnie zaaranżowane otoczenie zapewnia komfortowe warunki do pracy dla kilkuset osób.

Hala Produkcyjna MIRJAN24 w Łęce Mroczeńskiej

W niewielkiej miejscowości – Łęce Mroczeńskiej znajduje się linia produkcyjna. To właśnie tutaj wytwarzane są meble dostępne w naszym sklepie internetowym. Wszystko odbywa się zgodnie z napływającymi zamówieniami, według kolejności, rodzaju i czasu realizacji. Nad poprawnym i płynnym funkcjonowaniem linii produkcyjnej czuwa szereg wykwalifikowanych pracowników, którzy stale kontrolują wysoką jakość naszych produktów.

Łęka Mroczeńska
Łęka Mroczeńska
Magazyn w Budapeszcie
Magazyn w Budapeszcie

Magazyn w Mosonmagyaróvár

Zadbaliśmy o to, by nasze produkty były dostępne niemal w całej Europie. Dlatego też posiadamy magazyn o powierzchni 2400 m2 w Mosonmagyaróvár, dzięki któremu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi na terenie Węgier. W tym magazynie przechowywane są meble, które trafiają do klientów końcowych. Zamówienia dostarczamy własnym, bezpiecznym transportem.

Magazyn w Bukareszcie

Oferowanie szybkiej realizacji zamówień to jeden z priorytetów firmy MIRJAN24. By sprostać temu zadaniu, niezbędna jest dobrze prosperująca sieć magazynów. Wśród nich znajduje się magazyn w Bukareszcie. Służy on do przeładunku mebli oraz do magazynowania produktów topowych. Dzięki niemu, w wyznaczonych regionach Rumunii, możemy realizować niektóre zamówienia w przeciągu 5 dni. Magazyn umiejscowiony pod adresem Strada Constructorilor nr 34 D, Dâmbovița – 130086, posiada powierzchnię 2000 m2, a przy jego obsłudze pracuje 12 osób.

Magazyn w Bukareszcie
Magazyn w Bukareszcie
Magazyn w Baia Mare
Magazyn w Baia Mare

Magazyn w Baia Mare

Rumuńskie Baia Mare to świetnie skomunikowany punkt, w którym zlokalizowany został kolejny magazyn. Łatwy dostęp do sieci dróg krajowych w znacznym stopniu usprawnia transport towarów, a co bezpośrednio się z tym wiąże, realnie wpływa na skrócenie czasu oczekiwania na zamówione produkty. Magazyn to ponad 2500m2 powierzchni do składowania, dzięki czemu możemy oferować państwu meble z dostawą nawet w 5 dni! O sprawną realizację dostaw dba 15-osobowy zespół profesjonalistów, których celem jest szybkie i bezpieczne przyjęcie oraz dalsze przekierowanie produktów do ich nabywców.

Centrum Logistyczne MIRJAN24