Jesteś producentem lub dostawcą mebli?

Świetnie, w takim razie masz podstawy, by zostać naszym Partnerem handlowym.

Zapraszamy do współpracy producentów polskich i zagranicznych. Wielu dostawców już nam zaufało i współtworzą z nami szeroko dostępną ofertę mebli dostosowanych do potrzeb klientów.

Zależy nam na budowaniu trwałych i stabilnych relacji partnerskich z dostawcami. Efektywna współpraca to gwarancja Naszego sukcesu. Dzięki Nam, każdy z producentów ma możliwość kreowania i promowania swoich produktów, wsparcia sprzedaży oraz dotarcia do szerokiej gamy odbiorców w całej Europie.

Nasze wyniki

650 tys. potencjalnych klientów miesięcznie
11 sklepów na rynkach europejskich
540 tys. transakcji każdego roku
2 mln. sesji
100 tys. polubień
11 mln odsłon

Szukamy dla naszych dostawców rozwiązań, które najlepiej oddają charakter ich produktów. 28-letnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych nauczyło nas jak dobierać asortyment, by zdobyć zaufanie i lojalność partnerów handlowych i współpracować z nimi na zasadach przynoszących obopólne korzyści.

Oto co Ci oferujemy

stabilną i długotrwałą umowę
płynność zamówień
szerokie możliwości promocji
stabilne wzrosty sprzedaży

Jak pracujemy? Przede wszystkim jesteśmy blisko Klienta na każdym etapie zamówienia i po jego zakończeniu. Uznajemy, że najważniejsze jest doskonałe dopasowanie produktu do jego potrzeb i możliwości.

Dlatego możesz mieć pewność, że współpraca z nami da Ci rentowne zyski. Kreatywne pomysły, perfekcyjna obsługa i wysoka sprzedaż: to chcemy zaoferować Twojej firmie.

Kontakt

Łukasz Rabiega

  • e-mail: lukasz.rabiega@mirjan24.com

Adrian Rabiega

  • e-mail: adrian.rabiega@mirjan24.com

*Dane dotyczące sesji i odsłon przedstawiono na podstawie programu Google Analytics za okres 01.01.2017 - 31.03.2017