×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Jesteś producentem lub dostawcą mebli?

Świetnie, w takim razie masz podstawy, by zostać naszym Partnerem handlowym.

Zapraszamy do współpracy producentów polskich i zagranicznych. Wielu dostawców już nam zaufało i współtworzą z nami szeroko dostępną ofertę mebli dostosowanych do potrzeb klientów.

Zależy nam na budowaniu trwałych i stabilnych relacji partnerskich z dostawcami. Efektywna współpraca to gwarancja Naszego sukcesu. Dzięki Nam, każdy z producentów ma możliwość kreowania i promowania swoich produktów, wsparcia sprzedaży oraz dotarcia do szerokiej gamy odbiorców w ponad 8 krajach w Europie.

Nasze wyniki

600 tys. potencjalnych klientów miesięcznie
12 sklepów na rynkach europejskich
100 tys. transakcji każdego roku
2 mln. sesji
100 tys. polubień
11 mln odsłon

Szukamy dla naszych dostawców rozwiązań, które najlepiej oddają charakter ich produktów. 25-letnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych nauczyło nas jak dobierać asortyment, by zdobyć zaufanie i lojalność partnerów handlowych i współpracować z nimi na zasadach przynoszących obopólne korzyści.

Oto co Ci oferujemy

stabilną i długotrwałą umowę
płynność zamówień
szerokie możliwości promocji
stabilne wzrosty sprzedaży

Jak pracujemy? Przede wszystkim jesteśmy blisko Klienta na każdym etapie zamówienia i po jego zakończeniu. Uznajemy, że najważniejsze jest doskonałe dopasowanie produktu do jego potrzeb i możliwości.

Dlatego możesz mieć pewność, że współpraca z nami da Ci rentowne zyski. Kreatywne pomysły, perfekcyjna obsługa i wysoka sprzedaż: to chcemy zaoferować Twojej firmie.

Kontakt

Łukasz Rabiega

  • tel: 663 54 54 54
  • e-mail: lukasz.rabiega@mirjan24.com

*Dane dotyczące sesji i odsłon przedstawiono na podstawie programu Google Analytics za okres 01.01.2017 - 31.03.2017