Jesteś producentem lub dostawcą mebli?

Świetnie, w takim razie masz podstawy, by zostać naszym Partnerem handlowym.

Zapraszamy do współpracy producentów polskich i zagranicznych. Wielu dostawców już nam zaufało i współtworzą z nami szeroko dostępną ofertę mebli dostosowanych do potrzeb klientów.

Zależy nam na budowaniu trwałych i stabilnych relacji partnerskich z dostawcami. Efektywna współpraca to gwarancja naszego sukcesu. Dzięki Nam każdy z producentów ma możliwość kreowania i promowania swoich produktów, wsparcia sprzedaży oraz dotarcia do szerokiej gamy odbiorców w całej Europie.

Nasze wyniki

650 tys. potencjalnych klientów miesięcznie
11 sklepów na rynkach europejskich
540 tys. transakcji każdego roku
6,5 mln sesji
200 tys. polubień
24,5 mln odsłon

Szukamy dla naszych dostawców rozwiązań, które najlepiej oddają charakter ich produktów. 30-letnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych nauczyło nas jak dobierać asortyment, by zdobyć zaufanie i lojalność partnerów handlowych i współpracować z nimi na zasadach przynoszących obopólne korzyści.

Oto co Ci oferujemy

stabilną i długotrwałą umowę
płynność zamówień
szerokie możliwości promocji
stabilne wzrosty sprzedaży

Jak pracujemy? Przede wszystkim jesteśmy blisko Klienta na każdym etapie zamówienia i po jego zakończeniu. Uznajemy, że najważniejsze jest doskonałe dopasowanie produktu do jego potrzeb i możliwości.

Dlatego możesz mieć pewność, że współpraca z nami da Ci rentowne zyski. Kreatywne pomysły, perfekcyjna obsługa i wysoka sprzedaż: to chcemy zaoferować Twojej firmie.

Kontakt

Łukasz Rabiega

  • e-mail: lukasz.rabiega@mirjan24.com

Adrian Rabiega

  • e-mail: adrian.rabiega@mirjan24.com

*Dane dotyczące sesji i odsłon przedstawiono na podstawie programu Google Analytics za okres 01.01.2021 - 31.10.2021