Meble Temero

Meble Temero (18 produktów)

Wnętrza w stylu skandynawskim od dawna dostarczają nam wielu inspiracji. Przyciągają naturalnością, prostotą, komfortem oraz funkcjonalnością. Meble Temero, które zostały wykonane w stylu... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Skandynawski wyglądWysokie nóżkiModna kolorystyka

Meble Temero(18 produktów)

Meble Temero

Wnętrza w stylu skandynawskim od dawna dostarczają nam wielu inspiracji. Przyciągają naturalnością, prostotą, komfortem oraz funkcjonalnością.
Meble Temero, które zostały wykonane w stylu skandynawskim stawiają na minimalizm i doskonałe połączenie kolorów. Strzałem w dziesiątkę jest zatem zestawienie szarości, bieli i ciepłych odcieni drewna. Meble te i ich kolorystyka mają właściwości uspokajające, które pasują niemal do każdej aranżacji.
Funkcjonalne rozwiązania mebli pokojowych Temero oraz wykorzystanie stonowanych barw nadają wnętrzu lekkości i sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Nic więc dziwnego, że aranżacje z tymi meblami stają się inspiracją do powstania wielu interesujących projektów.
Temero posiadają charakterystyczne dla tego stylu wysokie nóżki, które dodają meblom niepowtarzalnego charakteru.

System ten składa się z pojemnej szafy, regałów, komód, półki wiszącej, biurka, szafki RTV, stolika nocnego oraz mebli tapicerowanych. Meble te możesz swobodnie łączyć i zestawiać ze sobą, tworząc zestaw na miarę Twoich potrzeb.

Zobacz też

  1. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!
  2. Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!
  3. Najczęściej wybierane przez Polaków narożniki

    Ostatnie komentarze klientów: