×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe Raliv

(16 produktów)

Meble młodzieżowe Raliv

Stwórz radosny i modny pokój młodzieżowy z meblami Raliv. Dzięki szerokiej palecie barw możesz stworzyć niepowtarzalny zestaw mebli młodzieżowych. Sami decydujecie o tym, jakiego koloru mają być fronty mebli oraz uchwyty! W palecie barw znajduje się m.in. zielony, niebieski, różowy, szary oraz biel.

Meble młodzieżowe Raliv oferują funkcjonale oraz pojemne szafy, również szafę narożną lub szafę przesuwną. W pokoju ucznia nie może zabraknąć regału, który uporządkuje książki oraz zeszyty. W linii Raliv dostępne są regały z otwartymi półkami oraz zamykane. Kolejny, niezbędny punkt wyposażania pokoju młodzieżowego to biurko. Biurko Ralvi posiada szeroki blat do odrabiania lekcji oraz szufladę i szafkę. A o dodatkową przestrzeń do przechowywania przedmiotów zadbają komody, również z otwartymi lub zamkniętymi półkami.

Na szczególną uwagę zasługuje łóżko, które zostało wyposażone w dwie szuflady – doskonałe do przechowywania zapasowej pościeli.

Meble z kolekcji Raliv możesz zakupić osobno lub wybrać jeden z gotowych i przemyślanych zestawów.

Ostatnie komentarze klientów: