Meble młodzieżowe Raliv

Meble młodzieżowe Raliv (16 produktów)

Stwórz radosny i modny pokój młodzieżowy z meblami Raliv . Dzięki szerokiej palecie barw możesz stworzyć niepowtarzalny zestaw mebli młodzieżowych. Sami decydujecie o tym, jakiego koloru mają... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Bogata kolorystykaFronty w połyskuTrwała konstrukcja

Meble młodzieżowe Raliv(16 produktów)

Regał 80 Raliv RL03

636 zł

Dostawa: 6-7 tygodni

Meble młodzieżowe Raliv

Stwórz radosny i modny pokój młodzieżowy z meblami Raliv. Dzięki szerokiej palecie barw możesz stworzyć niepowtarzalny zestaw mebli młodzieżowych. Sami decydujecie o tym, jakiego koloru mają być fronty mebli oraz uchwyty! W palecie barw znajduje się m.in. zielony, niebieski, różowy, szary oraz biel.

Meble młodzieżowe Raliv oferują funkcjonale oraz pojemne szafy, również szafę narożną lub szafę przesuwną. W pokoju ucznia nie może zabraknąć regału, który uporządkuje książki oraz zeszyty. W linii Raliv dostępne są regały z otwartymi półkami oraz zamykane. Kolejny, niezbędny punkt wyposażania pokoju młodzieżowego to biurko. Biurko Ralvi posiada szeroki blat do odrabiania lekcji oraz szufladę i szafkę. A o dodatkową przestrzeń do przechowywania przedmiotów zadbają komody, również z otwartymi lub zamkniętymi półkami.

Na szczególną uwagę zasługuje łóżko, które zostało wyposażone w dwie szuflady – doskonałe do przechowywania zapasowej pościeli.

Meble z kolekcji Raliv możesz zakupić osobno lub wybrać jeden z gotowych i przemyślanych zestawów.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  2. Czym meble młodzieżowe różnią się od dziecięcych? Zobacz nasze metamorfozy.
  3. Powrót do szkoły, czyli jak urządzić kreatywny pokój młodzieżowy?

    Ostatnie komentarze klientów: