Kolekcja Nessor

Kolekcja Nessor (25 produktów)

Nessor to  meble pokojowe z klasą. Minimalistyczna bryła w połączeniu ze stonowaną kolorystyką upiększy zarówno modny salon , jak i efektownie podkreśli walory pokoju dziennego. Bazą kolekcji... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Minimalistyczna stylistykaFunkcjonalne rozwiązaniaCiekawy design

Kolekcja Nessor(25 produktów)

Kolekcja Nessor

Nessor to meble pokojowe z klasą. Minimalistyczna bryła w połączeniu ze stonowaną kolorystyką upiększy zarówno modny salon, jak i efektownie podkreśli walory pokoju dziennego.

Bazą kolekcji Nessor jest linia szafek wiszących w różnych rozmiarach i kształtach. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się szafka RTV. Tak mała, jak i duża szafka pod telewizor przystosowana jest do powieszenia i postawienia (w poziomie i w pionie) co daje ci dowolność i pozwala spersonalizować mebel do twoich osobistych preferencji i gustu.
Kolekcja Nessor to także otwarte półki wiszące w kształcie prostokątów i kwadratu. Takie rozwiązanie sprzyja ekspozycji ulubionych dodatków i dekoracji. Z kolei szafka wisząca kwadrat z pełnym frontem doskonale sprawdza się jako dyskretny schowek na akcesoria.

System funkcjonalnych elementów umożliwia idealne dopasowanie meblościanki do indywidualnych potrzeb, a także wymiarów i kształtu pomieszczenia. Liczne konfiguracje ułatwiają dobór najodpowiedniejszego zestawu.

Zobacz też

  1. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  2. Trendy 2019 – ranking topowych narożników do salonu.
  3. Fotel do salonu – poznaj największe zalety wybranych modeli.

    Ostatnie komentarze klientów: