Kanapy i sofy skandynawskie(17 produktów)

Kanapa z pojemnikiem na pościel Maline

1 789 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Sofa nowoczesna Loka

1 955 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Kanapa rozkładana Rango

1 099 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Kanapa do spania Foster

2 199 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Kanapa na nóżkach Ensit 3

1 309 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Kanapa na nóżkach Ensit 2

1 229 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Kanapa do salonu Mezi

2 299 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Kanapa Mosol

1 939 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Kanapa na nóżkach Nelden

969 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Kanapa nowoczesna Korfu

1 819 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Kanapy i sofy skandynawskie

Jednym z aktualnie panujących trendów w aranżacji wnętrz jest styl skandynawski, którego mocnym atutem jest to, że sprawdza się zarówno na niewielkich, jak i w przestronnych przestrzeniach.

Kanapy i sofy inspirowane skandynawskim designem, łączą w sobie prostotę, elegancję i funkcjonalność. Meble te cechują się stonowaną kolorystyką, choć coraz częściej można spotkać w dzisiejszych aranżacjach żywe, kontrastujące i nasycone odcienie.
Sofy i kanapy w stylu skandynawskim charakteryzują się uniwersalnością – z łatwością wpasują się zarówno w klasyczne aranżacje, jak i bardziej nowoczesne.
Skandynawskie meble wypoczynkowe odznaczają się nadzwyczajną funkcjonalnością i pozwalają łączyć funkcję dekoracyjną z praktycznym zastosowaniem. Większość kanap i sof wzbogaconych jest o funkcję spania, pojemniki na pościel – są to detale, które uprzyjemnią relaks i dodadzą aranżacji funkcjonalności.
Cechą skandynawskich mebli tapicerowanych jest wygoda w ich użytkowaniu. Specyficzne, wysokie nóżki pozwalają bezproblemowo usunąć spod kanapy zalegający kurz, dodając meblom niepowtarzalnego charakteru.

Kanapy i sofy w stylu skandynawskim wyróżniają się piękną i uniwersalną formą, dzięki czemu pozwoli wyczarować w salonie elegancką i jednocześnie prostą stylizację. Ten mebel nie posiada ograniczeń, dlatego stanowi doskonałą bazę dla większości aranżacji. Wystarczy zastosować kilka stylowych dodatków oraz odpowiednią kolorystykę, dzięki czemu z łatwością zapewnisz sobie pasujący do siebie charakter wnętrza.

Sofa na nóżkach – pikowana lub gładka – w beżach lub w butelkowej zieleni – w eklektycznym lub klasycznym salonie – bez względu na to, gdzie i jaka, stworzy ciepłą oraz niepowtarzalną atmosferę.

Zobacz też

  1. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  2. Kanapy do salonu – 5 najpopularniejszych modeli
  3. Sofy za mniej niż 1000zł

    Ostatnie komentarze klientów: